Bundesliga: "Bayern" padidino pranašumą © Eurofootball.lt
Šeštadienį prasidėjo dvidešimtas Bundesligos turas. Buvo sužaistos septynios varžybos - vieną pergalę šventė šeimininkai, tris svečiai, o likę trys mačai baigėsi lygiosiomis. Po šeštadienio susitikimų pirmoje vietoje išliko "Bayern" klubas, atotrūkį nuo artimiausių varžovų padidinęs iki trijų taškų.

Centrinis turo mačas vyko Miunchene, kur vietos "Bayern" susitiko su svečiais iš Leverkuseno. Pergalę rezultatu 2-0 iškovojo šeimininkai ir atkeršijo "Bayer" klubui už skaudų pralaimėjimą pirmąjame rate.

Ir toliau taškus barsto Gelzenkircheno "Schalke" ekipa. Šįkart vieni lygos favoritų sužaidė lygiosiomis 2-2 su absoliučia lygos autsaidere "Hansa". "Schalke" pirmavo po E.Sando įvarčio, bet šeimininkai nepasidavė ir likus žaisti apie penkiolika minučių iki antrojo kėlinio pabaigos jau pirmavo 2-1. Per pridėtinį teisėjo laiką Ailtonas išlygino rezultatą ir išgelbėjo "Schalke" nuo gėdingo pralaimėjimo.

Ir toliau geru žaidimu stebina "Borussia". Šįkart Dortmundo klubas svečiuose 1-3 įveikė "Hannover". Nugalėtojų gretose pasižymėjo L.Rickenas, įmušęs du įvarčius, bei J.Kolleris. Per pastaruosius tris mačus "Borussia" iškovojo septynis taškus ir šiuo metu užima vienuoliktąją vietą.

Proga sumažinti atsilikimą nuo antroje vietoje žengiančios "Schalke" ekipos nepasinaudojo "Stuttgart" klubas, namuose 1-1 sužaidęs su "Kaiserslautern".

Šeštadienio varžybų statistika

"%c00208" 1 - 3 "%c00024"
31' [0 - 1] Naohiro Takahara
53' [0 - 2] Naohiro Takahara
82' [1 - 2] Robert Vittek
90' [1 - 3] Benjamin Lauth

"%c00088" 1 - 3 "%c00100"
6' [0 - 1] Jan Koller
30' [0 - 2] Lars Ricken
56' [0 - 3] Lars Ricken
72' [1 - 3] Nebojsa Krupnikovic

"%c00027" 1 - 1 "%c00014"
15' [1 - 0] Kevin Kuranyi
61' [1 - 1] Marco Engelhardt

"%c00010" 1 - 1 "%c00210"
19' [1 - 0] Peter Madsen
29' [1 - 1] Delron Buckley

"%c00001" 2 - 0 "%c00008"
45' [1 - 0] Roy Makaay
68' [2 - 0] Jose Paolo Guerrero

"%c00101" 2 - 2 "%c00015"
25' [0 - 1] Ebbe Sand
66' [1 - 1] Rade Prica
73' [2 - 1] Magnus Arvidsson
90' [2 - 2] Ailton

"%c00209" 0 - 3 "%c00105"
26' [0 - 1] Yildiray Bastürk
68' [0 - 2] Andreas Neuendorf
76' [0 - 3] Yildiray Bastürk