Draugiškose rungtynėse latviai nusileido suomiams © Eurofootball.lt
Tris draugiškas tarptautines rungtynes antradienį žaidė nacionalinės rinktinės, o net 22 susitikimai įvyks trečiadienį.

Vakar Latvijos rinktinė išvykoje turėjo pripažinti Suomijos pranašumą. Šeimininkai pirmavo po J. Johanssono įvarčio, ir nors latvis M. Zemlinskis 11 metrų baudiniu išlygino rezultatą, pergalę suomiams lėmė K.Huusko įvartis 72-ąją mačo minutę.

Dramatiškumu išsiskyrė Kipro ir Austrijos rungtynės - austrai išsiveržė į priekį R.Kirchlerio įvarčio dėka, bet paskutinę rungtynių minutę C.Charalambides rezultatą išlygino. Per mušamą 11 metrų baudinių seriją taiklesni buvo kipriečiai.

Draugiškame susitikime tarp Afrikos komandų užfiksuotos lygiosios, nes Dramblio Kaulo Krantas namuose nesugebėjo įveikti Kongo DR ir sužaidė rezultatu 2-2.

Trečiadienį pasaulio stadionuose vyks dar dvidešim dvejos draugiškos rungtynės, tarp kurių įdomiausiomis laikomos Anglijos ir Olandijos, Vokietijos ir Argentinos, Prancūzijos ir Švedijos bei Italijos ir Rusijos tarpusavio varžybos.

Keturis susitikimai įvyks ir Pasaulio čempionato atrankos zonoje - Makedonija žais prieš Andorą, Albanija susitiks su Ukraina, Europos čempionė Graikija žais prieš Daniją, o Ispanija rungtyniaus su San Marinu.

Tuo tarpu šiandien Lietuvos rinktinė Gruzijoje 18 valandą mūsų laiku susitinka su vietos reprezentacine rinktine. Šias draugiškas rungtynes tiesiogiai transliuos Lietuvos televizija.