Ispanija triumfavo Europos jaunimo čempionate (VIDEO) © Eurofootball.lt
Ispanijos rinktinė triumfavo Danijoje vykusiame Europos jaunimo (iki 21 metų) čempionate, kurio finale 2-0 įveikė Šveicariją.

Šveicarai turėjo progą mačo pradžioje, bet Xherdano Shaqiri smūgį atrėm vartininkas Davidas de Gea, o netrukus Anderis Herrera po Didaco Vilos perdavimo galva pasiuntė kamuolį į tinklą priešingoje aikštės pusėje.

Dar iki pertraukos galėjo būti atstatyta pusiausvyra, tačiau Nei Pajtimui Kasami, nei Timmui Klose galva nepavyko pataikyti į vartus.

81 minutę ispanų pergalę įtvirtino Thiago Alcantara, reto grožio baudos smūgiu nepalikęs vilčių vartininkui.

Ispanijos rinktinėje rungtyniavo tokie jau dabar gerai Europoje žinomi futbolininkai kaip de Gea, Javi Martinezas, Juanas Mata, Jeffrenas ir kiti.