Ispanija 7-oje atrankos grupėje aplenkė Lietuvą © Eurofootball.lt
Kol didžioji dalis nacionalinių rinktinių žaidė draugiškas rungtynes, Europoje vyko ir Pasaulio čempionato atrankos turnyro susitikimai.

Į antrąją vietą 7-oje grupėje pakilo Ispanija, namuose rezultatu 5-0 sutriuškinusi San Mariną ir susilyginusi su Lietuva taškais bei aplenkusi pagal geresnį įvarčių santykį.

Sekančiose rungtynėse kovo 30-ąją dieną ispanai susitiks su grupės lydere Serbija ir Juodkalnija, Lietuvos laukia išvyką į Bosniją, o San Marinas žais prieš Belgiją, kuri keturiomis dienomis prieš tai dar susitiks su bosniais.

Dar vieną staigmeną 1 grupėje pateikė Andora, po spalį pasiektos pirmos per savo futbolo istoriją pergalės, dabar sugebėjo pirmą kartą nepralaimėti išvykoje ir sužaidė taikiai su Makedonija.

2 grupėje dar labiau įsitvirtino Ukraina, išvykoje nugalėjusi Albaniją ir dabar turinti šešių taškų pranašumą prieš į antrą poziciją šoktelėjusią Europos čempionę Graikiją, kuri namuose įveikė Danijos rinktinę.

Trečiadienio atrankos varžybų statistika

7 grupė

Ispanija 5 - 0 San Marinas
14' [1 - 0] Joaquin Sanchez
32' [2 - 0] Fernando Torres
42' [3 - 0] Raul Gonzalez
65' [4 - 0] Jose Maria Gutierrez "Guti"
78' [5 - 0] Asier Del Horno

(Vieta, komanda, žaista, laimėta, lygiosios, pralaimėta, įvarčių skirtumas, taškai)

Albanija 0 - 2 Ukraina
39' [0 - 1] Andriy Rusol
59' [0 - 2] Andriy Husin

Graikija 2 - 1 Danija
25' [1 - 0] Theodoros Zagorakis
31' [2 - 0] Angelos Basinas (11m.)
45' [2 - 1] Dennis Rommedahl

1. Ukraina 6 4 2 0 11-3 14
2. Graikija 5 2 2 1 7-5 8
3. Danija 5 1 3 1 7-6 6
4. Turkija5 1 3 1 6-5 6
5. Albanija 5 2 0 3 3-7 6
6. Gruzija 4 1 2 1 5-5 5
7. Kazachstanas 4 0 0 4 2-10 0