"Bayern" ir "Villarreal" keliauja į Čempionų lygos grupių etapą (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį paaiškėjo pirmieji penki klubai, sėkmingai peržengę paskutinį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą - atkrintamąsias varžybas.

Kelialapį į grupių turnyrą iškovojo Ispanijos "Villarreal" ekipa, namie 3-0 nugalėjusi "Odense" ir atsirevanšavusi už nesėkmę išvykoje 0-1.

Po pertraukos du įvarčius šeimininkams įmušė Giuseppe Rossi, kartą pasižymėjo gynėjas Carlosas Marchena. Įdomu tai, kad abi komandos nebaigė dvikovos pilnų sudėčių: 71 minutę iš aikštės buvo pašalintas danų atstovas Bashkimas Kadrii, o netrukus už smūgį varžovui galva raudoną kortelę prieš save išvydo Borja Valero.

Įtikinamai tolyn žengė Miuncheno "Bayern" ekipa, ir antrą sykį 1-0 nugalėjusi "Zurich". Pirmasis mačas baigėsi vokiečių pergale 2-0.

Vienintelį įvartį atsakomosiose rungtynėse 7 minutę įmušė Mario Gomezas, kuris dėl traumos po pertraukos paliko aikštę.

Krokuvos "Wisla" nepasinaudojo galimybe tapti pirmąja Lenkijos ekipa nuo 1996 metų, patekusia į grupių etapą. "Wisla" futbolininkai išvykoje 1-3 pralaimėjo Nikosijos APOEL ir iškrito, mat pirmąją dvikovą namie laimėjo tik 1-0.

Sunkią pergalę bendru rezultatu iškovojo Zagrebo "Dinamo" vienuolikė, 0-2 nusileidusi "Malmo", tačiau per du mačus nugalėjusi švedus 4-3.

Genko "Racing" 2 - 1 Haifos "Maccabi"
(pirmosios rungtynės 1-2, bendras rezultatas 3-3, 11 metrų baudinių serija 4-1)
35' [1 - 0] J.Vossen
37' [1 - 1] E.Golasa
41' [2 - 1] T.Buffel

109' iš aikštės pašalintas Cohen ("Maccabi")

Nikosijos APOEL 3 - 1 Krokuvos "Wisla"
(pirmosios rungtynės 0-1, bendras rezultatas 3-2)
29' [1 - 0] S.Pareiko (į savus vartus)
54' [2 - 0] A.J.Almeida
71' [2 - 1] C.Wilk
87' [3 - 1] A.J.Almeida

"Zurich" 0 - 1 Miuncheno "Bayern"
(pirmosios rungtynės 0-2, bendras rezultatas 0-3)
7' [0 - 1] M.Gomez

"Malmo" 2 - 0 Zagrebo "Dinamo"
(pirmosios rungtynės 1-4, bendras rezultatas 3-4)
69' [1 - 0] W.Figueiredo
86' [2 - 0] P.Jansson

50' iš aikštės pašalintas S.Vrsaljko ("Dinamo")

"Villarreal" 3 - 0 "Odense"
(pirmosios rungtynės 0-1, bendras rezultatas 3-1)
50' [1 - 0] G.Rossi
66' [2 - 0] G.Rossi
82' [3 - 0] C.Marchena

71' iš aikštės pašalintas B.Kadrii ("Odense")
77' iš aikštės pašalintas B.Valero ("Villarreal")