"Man City" Čempionų lygoje debiutavo lygiosiomis, "Inter" netikėtai pralaimėjo turkams (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistos dar aštuonerios UEFA Čempionų lygos grupių etapo pirmojo turo rungtynės.

Sensacingai Čempionų lygoje debiutavo Turkijos "Trabzonspor" klubas, išvykoje 1-0 nugalėjęs tituluotąjį Milano "Inter".

Pergalingą įvartį ekipai, kuri į pagrindinį turnyrą pateko paskutinę akimirką užėmusi diskvalifikuoto Stambulo "Fenerbahce" vietą, 76 minutę įmušė gynėjas Ondrejus Celustka.

Kiek sunkiau sekėsi taip pat pirmą kartą pirmenybėse dalyvaujančiam "Man City", kuris namie sužaidė taikiai 1-1 su "Napoli".

Lygiąsias turtingiausiam pasaulio klubui išplėšė gynėjas Aleksandras Kolarovas, rungtynėms artėjant į pabaigą įmušęs įvartį baudos smūgiu.

Italai neilgai pirmavo po to, kai 69 minutę greitą ataką tiksliu smūgiu baigė Edinsonas Cavani.

A grupė:

"Man City" 1 - 1 "Napoli"
69' [0 - 1] E.Cavani
74' [1 - 1] A.Kolarov

"Villarreal" 0 - 2 Miuncheno "Bayern"
7' [0 - 1] T.Kroos
76' [0 - 2] Rafinha

B grupė:

Milano "Inter" 0 - 1 "Trabzonspor"
76' [0 - 1] O.Celustka

"Lille" 2 - 2 Maskvos CSKA
45' [1 - 0] M.Sow
57' [2 - 0] B.Pedretti
72' [2 - 1] S.Doumbia
90' [2 - 2] S.Doumbia

C grupė:

"Basel" 2 - 1 Galačio "Otelul"
39' [1 - 0] F.Frei
58' [1 - 1] M.Pena
84' [2 - 1] A.Frei (iš 11 m. baudinio)

82' iš aikštės pašalintas A.Salageanu ("Otelul")
88' iš aikštės pašalintas B.Huggel ("Basel")

<

Lisabonos "Benfica" 1 - 1 "Man Utd"
24' [1 - 0] O.Cardozo
42' [1 - 1] R.Giggs

D grupė:

Amsterdamo "Ajax" 0 - 0 "Lyon"

Zagrebo "Dinamo" 0 - 1 Madrido "Real"
53' [0 - 1] A.Di Maria

73' iš aikštės pašalintas Marcelo ("Real")