"Roma" prarado dar du taškus Italijoje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Vienintelėse Italijos čempionato ketvirtadienio rungtynėse nepasisekė "Roma" klubui, kuris paskutinėmis minutėmis išleido pergalę iš rankų mače su "Siena" - dvikova baigėsi taikiai 1-1.

Per trejas rungtynes sostinės komanda taip ir neiškovojo pergalių, o kritikos dėl ne itin gerų rezultatų susilaukiantis naujasis treneris Luisas Enrique ir šį sykį negalėjo pradžiuginti stadione apsilankiusių naujųjų savininkų iš Jungtinių Valstijų.

"Roma" ilgą laiką pirmavo, mat jau 25 minutę kamuolį į tinklą iš arti po tikslaus Marco Borriello perdavimo pasiuntė 15 milijonų eurų vasarą atsiėjęs puolėjas Pablo Osvaldo.

Tačiau prieš pat finalinį švilpuką "Siena" pelnytai išlygino rezultatą, kai Roberto Vitiello įmušė pirmą komandos įvartį šiame "Serie A" sezone sezone.

"Roma" 1 - 1 "Siena"
25' [1 - 0] P.Osvaldo
88' [1 - 1] R.Vitiello