"Chelsea" išleido pergalę Valensijoje, "Barcelona" nušlavė Baltarusijos klubą (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos likusios aštuonerios II turo rungtynės.

Bereikalingai ranka baudos aikštelėje sužaidęs Londono "Chelsea" puolėjas Salomonas Kalou sukliudė komandai iškovoti pergalę prieš "Valencia" - mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Po nykaus pirmojo kėlinio svečiai suaktyvino žaidimą ir Ispanijos ekipos vartininkui Diego Alvesui teko atremti Fernando Torreso ir Ramireso smūgius.

Galiausiai Frankas Lampardas išvedė "Chelsea" į priekį šūviu iš maždaug 16 metrų, tačiau Roberto Soldado besibaigiant dvikovai pelnytai realizavo 11 metrų baudinį bei išplėšė tašką.

Ankstyvajame mače Sankt Peterburgo "Zenit" namie 3-1 įveikė be pašalinto futbolininko mačą baigusią "Porto" komandą.

Europos lygos laimėtojai rungtynes pradėjo labai sėkmingai ir jau 10 minutę įsiveržė į priekį, kai po Hulko perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Cristianas Rodriguezas.

Nepaisant to, jau netrukus "Zenit" atstatė pusiausvyrą: vartininkui Heltonui nesugaudžius kamuolio pasižymėjo Romanas Širokovas.

"Porto" problemos pirmajame kėlinyje tuo nesibaigė, mat prieš pat didžiąją pertrauką už žaidimą ranka iš aikštės dėl antros geltonos kortelės buvo pašalintas Jorge Fucile ir svečiai liko mažumoje.

Po pertraukos Luciano Spalletti auklėtiniai tuo pasinaudojo: 65 minutę įspūdingu smūgiu Heltoną nuginklavo Širokovas, o 72 minutę pergalę įtvirtino Danny.

Tai buvo pirmoji "Zenit" pergalė bei pirmasis "Porto" kluptelėjimas.

E grupė:

Lėverkuzeno "Bayer" 2 - 0 Genko "Racing"
30' [1 - 0] L.Bender
90' [2 - 0] M.Ballack

"Valencia" 1 - 1 Londono "Chelsea"
56' [0 - 1] F.Lampard
87' [1 - 1] R.Soldado (iš 11 m. baudinio)

E grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynių skaičius, įvarčių santykis, taškai)

1. "Chelsea" 2 2 4
2. "Bayer" 2 0 3
3. "Valencia" 2 0 2
4. "Genk" 2 -2 1

F grupė:

Londono "Arsenal" 2 - 1 Pirėjo "Olympiakos"
8' [1 - 0] A.Oxlade-Chamberlain
20' [2 - 0] A.Santos
27' [2 - 1] D.Torrijos

"Marseille" 3 - 0 Dortmundo "Borussia"
20' [1 - 0] A.Ayew
62' [2 - 0] L.Remy
69' [3 - 0] A.Ayew (iš 11 m. baudinio)

90' iš aikštės pašalintas J.Ayew ("Marseille")

Sankt Peterburgo "Zenit" 3 - 1 "Porto"
10' [0 - 1] J.Rodriguez
20' [1 - 1] R.Shirokov
63' [2 - 1] R.Shirokov
72' [3 - 1] Danny

45' iš aikštės pašalintas J.Fucile ("Porto")

Donetsko "Shakhtar" 1 - 1 Nikosijos APOEL
61' [0 - 1] ITrickovski
64' [1 - 1] Jadson

"Milan" 2 - 0 Pilzeno "Viktoria"
53' [1 - 0] Z.Ibrahimovic (iš 11 m. baudinio)
66' [2 - 0] A.Cassano

Barysovo BATE 0 - 5 "Barcelona"
19' [0 - 1] A.Volodko (į savus vartus)
22' [0 - 2] Pedro
38' [0 - 3] L.Messi
56' [0 - 4] L.Messi
90' [0 - 5] D.Villa