"Real" tyčiojosi iš "Osasuna" klubo, "Barcelona" prarado taškus Bilbao mieste (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Madrido "Real" ekipai neįprastai ankstyvas Ispanijos čempionato rungtynių laikas atsiliepė teigiamai - Jose Mourinho auklėtiniai sekmadienį namie net 7-1 pažemino Pamplonos "Osasuna".

Šou turėjo patikti Azijos publikai, dėl kurios rungtynės vyko vidurdienį.

Svečiai atvyko į "Santiago Bernabeu" be devynių traumuotų futbolininkų, tačiau po trijų iš eilės nepralaimėtų mačų. Visgi ši diena primins rugsėjo vidurį, kuomet buvo gautas skaudus antausis nuo kito favorito "Barcelona" klubo - 0-8.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo, prieš dvikovą pasveikintas laimėjus "Auksinio batelio" apdovanojimą. Kartu su Lioneliu Messi jis yra rezultatyviausias Ispanijos pirmenybėse su 13 įvarčių.

Devintą pergalę per 11 turų iškovoję sostinės futbolininkai su 28 taškais įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu "Osasuna" rikiuojasi aštunta.

'Karališkasis' klubas gerų žinių sulaukė ir sekmadienio vakare - pagrindiniai sostinės komandos konkurentai kovoje dėl pirmenybių titulo - "Barcelona" futbolininkai - prarado taškus Bilbao mieste.

Katalonai permirkusioje aikštėje sužaidė lygiosiomis 2-2 su vietos "Atheltic" vienuolike.

Josepo Guardiolo auklėtinius nuo pirmojo pralaimėjimo šį sezoną jau per teisėjo pridėtą laiką išgelbėjo Lionelis Messi, pasinaudojęs varžovų vartininko ir gynėjo nesusikalbėjimu bei pasiuntęs kamuolį į tuščių vartų tinklą.

Madrido "Real" 7 - 1 Pamplonos "Osasuna"
23' [1 - 0] C.Ronaldo
31' [1 - 1] I.Balde
34' [2 - 1] Pepe
40' [3 - 1] G.Higuain
54' [4 - 1] C.Ronaldo (iš 11 m. baudinio)
58' [5 - 1] C.Ronaldo
63' [6 - 1] K.Benzema
81' [7 - 1] K.Benzema

54' iš aikštės pašalintas E.Satrustegui ("Osasuna")

"Granada" 0 - 0 Santandero "Racing"

88' iš aikštės pašalintas G.O.A. Nahuelpan ("Racing")

"Zaragoza" 2 - 2 Chichono "Sporting"
28' [1 - 0] A. Botia (į savus vartus)
30' [1 - 1] D. Barral
43' [1 - 2] D. Barral
90' [2 - 2] H. Postiga

Barselonos "Espanyol" 0 - 0 "Villarreal"

75' iš aikštės pašalintas J. Forlin ("Espanyol")

Madrido "Rayo" 4 - 0 San Sebastiano "Sociedad"
12' [1 - 0] Piti (iš 11 m. baudinio)
49' [2 - 0] Michu
68' [3 - 0] Michu
73' [4 - 0] R. Trashorras

11' iš aikštės pašalintas I. Martinez ("Sociedad")

Bilbao "Athletic" 2 - 2 "Barcelona"
20' [1 - 0] A. Herrera
24' [1 - 1] C. Fabregas
80' [2 - 1] F. Llorente
90' [2 - 2] L. Messi

90' iš aikštės pašalintas F. Amorebieta ("Athletic")

Madrido "Getafe" 3 - 2 Madrido "Atletico"
30' [0 - 1] R. Falcao (iš 11 m. baudinio)
40' [1 - 1] A. Barrada
49' [2 - 1] Michel
80' [2 - 2] A. Dominguez
83' [3 - 2] D. Castro (iš 11 m. baudinio)

29' iš aikštės pašalintas A. Lopo ("Getafe")