Londono derbyje - sunki "Tottenham" pergalė (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos čempionate sekmadienį sužaistos trejos rungtynės.

Septintą pergalę per aštuonis mačus iškovojo Londono "Tottenham" klubas, miesto derbyje išvykoje 3-1 nugalėjęs "Fulham".

Svarbu pažymėti, kad "Tottenham" komandai negalėjo vadovauti treneris Harry Redknappas, kuris atsigauna po širdies operacijos. Jam gali tekti ilsėtis net penkias savaites.

Pirmasis įvartis krito 10 minutę, kai po Garetho Bale'o smūgio kamuolys atsimušė į Chrisą Bairdą bei atsidūrė tinkle, o prieš pat pertrauką persvarą padvigubino Aaronas Lennonas.

Antrajame kėlinyje Ledley Kingas galva netyčia pataikė į Younesą Kaboulą, nuo kurio kamuolys atšoko į svečių vartų tinklą, bet "Fulham" spaudimo siekiant išlyginti rezultatą nepakako.

Negana to, jau per teisėjo pridėtą laiką Jermainas Defoe įtvirtino pranašumą trečiu įvarčiu.

Aštuonių iš eilės nelaimėtų mačų seriją nutraukė "Wolverhampton" ekipa, namie 3-1 nugalėjusi paskutinę vietą užimantį "Wigan" klubas.

31 minutę šeimininkai išsiveržė į priekį po tikslaus Jamie O'Haros smūgio, bet dar prieš pertrauką Benas Watsonas išlygino santykį. Jis pats nerealizavo 11 metrų baudinio, bet pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio.

Vis tik antrajame kėlinyje Davidas Edwardsas ir Stephenas Wardas lėmė "vilkų" pergalę, leidusią su 11 taškų pakilti į 13 vietą. Tuo metu "Wigan" su 5 taškais ir toliau nepakyla iš dugno.

Londono "Fulham" 1 - 3 Londono "Tottenham"
10' [0 - 1] G.Bale
45' [0 - 2] A.Lennon
57' [1 - 2] Y.Kaboul (į savus vartus)
90' [1 - 3] J.Defoe

"Wolverhampton" 3 - 1 "Wigan"
31' [1 - 0] J.O'Hara
42' [1 - 1] B.Watson
55' [2 - 1] D.Edwards
66' [3 - 1] S.Ward

42' B.Watson ("Wigan") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Bolton" 5 - 0 "Stoke"
2' [1 - 0] K.Davies
24' [2 - 0] C.Eagles
61' [3 - 0] I.Klasnic
73' [4 - 0] C.Eagles
82' [5 - 0] I.Klasnic