Mančesterio klubai balansuoja ties iškritimo iš Čempionų lygos riba (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Čempionų lygoje antradienį sužaistos aštuonerios V turo rungtynės.

Anglijos čempionate varžovus nuo kelio šluojantis "Man City" klubas gali likti už atkrintamųjų varžybų ribų - Roberto Mancini auklėtiniai Neapolyje 1-2 pralaimėjo vietos "Napoli" ir nukrito į trečią vietą A grupėje.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Edinsonas Cavani, o svečių gretose pasižymėjo rezultatą išlyginęs Mario Balotelli.

Paskutiniame ture "Man City" turės nugalėti lyderį Miuncheno "Bayern" namie, antraip neturės vilčių patekti į aštuntfinalį. Be to, anglams teks sekti "Napoli" rezultatą išvykoje rungtynėse su autsaidere "Villarreal" - ispanų nesėkmė iškart palaidotų anglus.

"Bayern" jau užsitikrino pirmą vietą su 13 taškų, o šį vakarą įveikė penktą kartą iš eilės suklupusį "Villarreal" 3-1.

Pagrindo nerimauti turi ir "Man Utd" gerbėjai - Anglijos čempionai namie sužaidė tik lygiosiomis 2-2 su Lisabonos "Benfica".

Šeimininkai įvartį praleido jau 3 minutę, kai kamuolį į savų vartų tinklą pasiuntė Philas Jonesas, bet Dimitaras Berbatovas galva išlygino rezultatą.

Po pertraukos Darrenas Fletcheris išvedė Mančesterio vienuolikę į priekį, bet po kelių akimirkų Pablo Aimaras pasinaudojo vartininko Davido De Gea klaida bei atstatė pusiausvyrą.

Prieš paskutinį turą "Benfica" pirmauja grupėje, lenkdama taip pat 9 taškus turintį "Man Utd" dėl geresnių tarpusavio mačų rezultatų. Tik per žingsnį nuo lyderių atsilieka "Basel" komanda, kuri paskutiniame ture namie priims būtent "Man Utd".

Ankstyvajame mače B grupėje Edeno Hazardo ir Joe Cole'o vedamas "Lille" Maskvoje 2-0 įveikė vietos CSKA, kuriai atstovauja, bet aikštėje nepasirodė lietuvis Deividas Šemberas.

Įvarčius nugalėtojams pelnė į savus vartus kamuolį pasiuntęs gynėjas Vasilijus Berezutskis bei Moussa Sow.

A grupė:

Miuncheno "Bayern" 3 - 1 "Villarreal"
3' [1 - 0] F.Ribery
24' [2 - 0] M.Gomez
50' [2 - 1] J.Guzman
69' [3 - 1] F.Ribery

"Napoli" 2 - 1 "Man City"
17' [1 - 0] E.Cavani
33' [1 - 1] M.Balotelli
49' [2 - 1] E.Cavani

A grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. "Bayern" 5 4 1 0 11-4 13
2. "Napoli" 5 2 2 1 8-6 8
3. "Man City" 5 2 1 2 7-6 7
4. "Villarreal" 5 0 0 5 2-12 0

B grupė:

"Trabzonspor" 1 - 1 Milano "Inter"
18' [0 - 1] R.Alvarez
23' [1 - 1] H.Altintop

Maskvos CSKA 0 - 2 "Lille"
49' [0 - 1] V.Berezutski (į savus vartus)
64' [0 - 2] M.Sow

"Man Utd" 2 - 2 Lisabonos "Benfica"
3' [0 - 1] P.Jones (į savus vartus)
30' [1 - 1] D.Berbatov
59' [2 - 1] D.Fletcher
61' [2 - 2] P.Aimar

Galačio "Otelul" 2 - 3 "Basel"
10' [0 - 1] F.Frei
14' [0 - 2] A.Frei
37' [0 - 3] M.Streller
75' [1 - 3] G.Giurgiu
81' [2 - 3] L.Antal

Madrido "Real" 6 - 2 Zagrebo "Dinamo"
2' [1 - 0] K.Benzema
6' [2 - 0] J.Callejon
9' [3 - 0] G.Higuain
20' [4 - 0] M.Ozil
49' [5 - 0] J.Callejon
66' [6 - 0] K.Benzema
81' [6 - 1] F.Beqiraj
90' [6 - 2] I.Tomecak

1. "Real" 5 5 0 0 16-2 15
2. "Ajax" 5 2 2 1 6-3 8
3. "Lyon" 5 1 2 2 2-6 5
4. "Dinamo" 5 0 0 5 2-15 0