Dvigubas "Real" triumfas: eilinė pergalė miesto derbyje bei "Barcelona" pralaimėjimas (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Dvi paskutinės vilties pražangos, dvi raudonos kortelės, du Cristiano Ronaldo realizuoti 11 metrų baudiniai bei Angelio Di Maria bei Gonzalo Higuaino įvarčiai - šį kartą tokiu būdu "Atletico" futbolininkai nusileido "Real" ekipai miesto derbyje.

Vis dėlto eilinė pergalė savų žiūrovų akivaizdoje prieš pirmus pasižymėjusius kaimynus rezultatu 4-1 nėra tokia saldi 'karališkojo' klubo gerbėjams kaip ilgai lauktas pirmasis "Barcelona" pralaimėjimas šiame sezone.

Po sostinės komandų mūšio į dvikovą stoję katalonai išvykoje 1-0 nusileido šį sezoną stebuklų nedemonstruojantiems Madrido "Getafe" futbolininkams.

Blankiai žaidusiems Josepo Guardiolos auklėtiniams sunkiai sekėsi rasti kelių prie varžovų vartų. Negana to, paskutinėmis susitikimo sekundėmis šeimininkus išgelbėjo "laiku ir vietoje atsidūręs" virpstas.

Po tryliktojo turo "Real" persvara prieš "Barcelona" išaugo iki šešių taškų, o pastariesiems ant kulnų lipa "Valencia" šiandien namuose 2-1 įveikusi Madrido "Rayo".

Madrido "Rayo" 1 - 2 "Valencia"
21' [0 - 1] Jonas
56' [0 - 2] T. Costa
84' [1 - 2] R. Tamudo

Madrido "Real" 4 - 1 Madrido "Atletico"
15' [0 - 1] Adrian
24' [1 - 1] C. Ronaldo (iš 11 m. baudinio)
49' [2 - 1] A.D. Maria
65' [3 - 1] G. Higuain
82' [4 - 1] C. Ronaldo (iš 11 m. baudinio)

22' iš aikštės pašalintas T. Courtois ("Atletico")
82' iš aikštės pašalintas D. Godin ("Atletico")

Madrido "Getafe" 1 - 0 "Barcelona"
67' [1 - 0] J. Valera