Ispanijos pirmenybės: "Barcelona" futbolininkams ir toliau dreba kinkos išvykose (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XVII turo rungtynėse dar kartą išvykoje suklupo čempionų titulą ginantys "Barcelona" futbolininkai.

Jose Guardiolos auklėtiniai derbyje pasidalino po tašką su kita miesto komanda - "Espanyol". Teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo lygiąsias 1-1.

"Nou Camp" stadione varžovus šluojantys ir įvarčių nepraleidžiantys katalonai svečiuose jau nebe pirmą kartą susiduria su sunkumais - šalies nacionaliniame čempionate iš aštuonių varžovų teritorijoje sužaistų mačų "Barca" net keturis kartus tenkinosi lygiosiomis, sykį pralaimėjo ir šventė tik tris pergales.

Šįkart svečiai susitikimą pradėjo puikiu Cesco Fabregaso įvarčiu galva ir pirmavo iki 86 minutės, kuomet Madrido "Real" gerbėjų dideliam džiaugsmui dvikovos pusiausvyrą atstatė po keitimo pasirodęs 'papūgų' puolėjas Alvaro Vazquezas.

Turnyrinėje lentelėje pirmaujantis 'karališkasis' klubas po šio turo padidino persvarą nuo antroje vietoje žengiančios "Barcelona" ekipos iki penkių taškų.

Kitose rungtynėse "Sevilla" netikėtai išvykoje 2-1 buvo priversta pripažinti Madrido "Rayo" futbolininkų pranašumą, o "Villarreal" ir "Valencia" išsiskyrė taikiai 2-2.

Madrido "Rayo" 2 - 1 "Sevilla"
45' [1 - 0] Michu
52' [2 - 0] R. Tamudo
62' [2 - 1] J. Escude

Madrido "Getafe" 0 - 0 Bilbao "Athletic"

"Villarreal" 2 - 2 "Valencia"
14' [1 - 0] M. Ruben
18' [2 - 0] G. Rodriguez
41' [2 - 1] S. Feghouli
87' [2 - 2] A. Aduriz

Sevilijos "Betis" 2 - 0 Chichono "Sporting"
23' [1 - 0] R.S. Cruz
90' [2 - 0] J. Molina

44' iš aikštės pašalintas A.R. Lora ("Sporting")
90' iš aikštės pašalintas G. Carmelo ("Sporting")

Barselonos "Espanyol" 1 - 1 "Barcelona"
16' [0 - 1] C. Fabregas
86' [1 - 1] A. Vazquez