Antrąkart "Malaga" palaužę "Real" futbolininkai - Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį vėlai vakare Ispanijos stadionuose buvo žaidžiamos trejos šalies Karaliaus taurės turnyro ("Copa del Rey") atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Į kitą etapą žengė Madrido "Real" futbolininkai išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 palaužę "Malaga" vienuolikę. Primename, jog pirmasis komandų susitikimas "Santiango Bernabeu" stadione po atkaklios kovos baigėsi šeimininkų pergale 3-2.

'Karališkojo' klubo gretose antrajame kėlinyje pasižymėjo po keitimo pasirodęs Prancūzijos nacionalinės rinktinės puolėjas Karimas Benzema.

Verta paminėti, jog dėl traumos susitikimo nebaigė "Real" saugas Sami Khedira.

Kelialapiu į ketvirtfinalį taip pat džiaugėsi trečiosios pagal pajėgumą šalies lygos "Mirandes" ekipa, bei keturis įvarčius per šešias minutes pelnę "Mallorca" futbolininkai.

(paryškinta komanda pateko į kitą etapą)

"Mallorca" 6 - 1 San Sebastiano "Sociedad"
(pirmas mačas 0 - 2, bendras rezultatas 6 - 3)

Santandero "Racing" 1 - 1 "Mirandes
(pirmas mačas 0 - 2, bendras rezultatas 1 - 3)

"Malaga" 0 - 1 Madrido "Real"
(pirmas mačas 2 - 3, bendras rezultatas 2 - 4)