"Man City" ekipą palaužę "Liverpool" futbolininkai pasistūmėjo Anglijos lygos taurės turnyro finalo link (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį vėlai vakare sužaistose pirmose Anglijos lygos taurės turnyro ("Carling Cup") pusfinalio rungtynėse "Liverpool" futbolininkai "Etihad" stadione minimaliu rezultatu 0-1 palaužė "Man City" vienuolikės pasipriešinimą.

'Raudonųjų' pergalę lėmė komandos kapitono Steveno Gerrardo realizuotas 11 metrų baudinys tryliktąją susitikimo minutę, kuomet Stefanas Savičius baudos aikštelėje neleistinai sustabdė svečių gynėją Danielį Aggerį.

Verta paminėti, kad Kenny Dalglisho ekipos triumfą aptempė Jayaus Spearingo patirta trauma, dėl kurios žaidėjas buvo pakeistas pirmajame kėlinyje.

Atsakomoji klubų dvikova sausio 25 dieną įvyks "Anfield" stadione.

Tuo tarpu vakar kitose pusfinalio rungtynėse "Crystal Palace" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 1-0 įveikė "Cardiff City" komandą.

"Man City" 0 - 1 "Liverpool"