Fantastiškas Ronaldo įvartis kulnu lėmė "Real" pergalę aršiame derbyje prieš "Rayo" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XXV turo rungtynėse fantastiškas Cristiano Ronaldo įvartis kulnu lėmė Madrido "Real" komandos pergalę.

Lygoje pirmaujantys Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 palaužė karingai derbiui pasiruošusią "Rayo" vienuolikę ir išlaikė dešimties taškų pranašumą nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančios "Barcelona" ekipos.

'Karališkasis' klubas tris taškus galėjo matyti kaip savo ausis, jei šeimininkai būtų išnaudoję susikurtas progas - geriausią šansą pasižymėti pačioje dvikovos pabaigoje turėjo Emiliano Danielis Armenterosas, tačiau šiam po pakelto kampinio vos iš metro nepavyko nukreipti kamuolio jau į tuščius vartus.

Tuo tarpu "Barcelona" išvykoje 1-2 įveikė Madrido "Atletico" futbolininkus. Katalonų pergalę lėmė Lionelio Messi tikslus baudos smūgis, kol varžovai rikiavo gyvatvorę.

"Villarreal" 2 - 2 Bilbao "Athletic"
10' [1 - 0] M. Senna
62' [1 - 1] F. Llorente
66' [1 - 2] M.S. Laskurain
68' [2 - 2] Nilmar

Madrido "Rayo" 0 - 1 Madrido "Real"
54' [0 - 1] C. Ronaldo

89' iš aikštės pašalintas Michu ("Rayo")

Pamplonos "Osasuna" 2 - 1 "Granada"
25' [1 - 0] J. Nekounam
29' [2 - 0] D. Lekic
30' [2 - 1] M. Rico

74' iš aikštės pašalintas P.M. Punal ("Osasuna")

San Sebastiano "Sociedad" 1 - 0 "Mallorca"
79' [1 - 0] I. Agirretxe

"Valencia" 1 - 2 "Sevilla"
25' [1 - 0] T. Costa
36' [1 - 1] G. Medel
70' [1 - 2] J. Navas

Madrido "Atletico" 1 - 2 "Barcelona"
36' [0 - 1] D. Alves
49' [1 - 1] R. Falcao
81' [1 - 2] L. Messi