Rezultatyviose rungtynėse "Barcelona" įveikė "Granada" futbolininkus (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XXIX turo rungtynėse pergalę "įvarčių fiesta" tapusiame susitikime šventė "Barcelona" futbolininkai.

Josepo Guardiolos auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 5-3 įveikė "Granada" vienuolikę ir bent jau vienai dienai sumažino atsilikimą nuo turnyrinėje lentelėje pirmaujančio Madrido "Real" klubo iki penkių taškų.

Šeimininkai po pirmojo kėlinio, kuriame pasižymėjo Xavi ir Lionelis Messi, pirmavo 2-0, tačiau antroje mačo dalyje leido varžovams atstatyti susitikimo pusiausvyrą.

Vis dėlto lygus rezultatas išsilaikė vos kelias minutes - dar du įvarčius pridėjo [link="http://eurofootball.lt/index.php?page=news&id=26530"]visų laikų rezultatyviausiu "Barcelona" žaidėju tapęs Messi[/link], kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė jaunasis puolėjas Cristianas Herrera Tello.

Pamplonos "Osasuna" - Madrido "Getafe" dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Pamplonos "Osasuna" 0 - 0 Madrido "Getafe"

"Barcelona" 5 - 3 "Granada"
4' [1 - 0] X. Hernandez
17' [2 - 0] L. Messi
55' [2 - 1] D. Mainz
62' [2 - 2] G. Siqueira (iš 11 m. baudinio)
67' [3 - 2] L. Messi
82' [4 - 2] C.H. Tello
86' [5 - 2] L. Messi
89' [5 - 3] G. Siqueira (iš 11 m. baudinio)

88' iš aikštės pašalintas D. Alves ("Barcelona")