Rekordinė pergalė: Tevezo sugrįžimo dieną "Man City" įveikė "Chelsea" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos ketverios rungtynės.

Įspūdingą rekordą pasiekė "Man City" klubas, po atkaklios kovos 2-1 įveikęs Londono "Chelsea" bei iškovojęs jau 20 pergalę savo aikštėje šį sezoną.

Įdomu tai, kad prie lemiamo Samiro Nasri įvarčio 86 minutę rezultatyviu perdavimu prisidėjo Carlosas Tevezas: nuo rugsėjo mėnesio nerungtyniavęs skandalingasis puolėjas atmetė kamuolį prancūzui, kuris iš arti nuginklavo Petrą Cechą.

"Chelsea" pirmavo po 60 minutę gynėjo Gary Cahillo pelnyto įvarčio, bet 78 minutę pusiausvyrą atstatė Sergio Aguero, realizavęs 11 metrų baudinį, skirtą dėl Michaelio Essieno žaidimo ranka.

Po šios pergalės "Man City" sumažino lyderio "Man Utd" pranašumą vos iki vieno taško.

Į trečią vietą pakilo Londono "Arsenal" vienuolikė, išvykoje 1-0 palaužusi Liverpulio "Everton" bei aplenkusi Londono "Tottenham", kuris tik paskutinę akimirką išplėšė lygiąsias namie su "Stoke" - 1-1.

"Man City" 2 - 1 Londono "Chelsea"
60' [0 - 1] G.Cahill
78' [1 - 1] S.Aguero (iš 11 m. baudinio)
86' [2 - 1] S.Nasri

Londono "Tottenham" 1 - 1 "Stoke"
75' [0 - 1] C.Jerome
90' [1 - 1] R.van der Vaart

Liverpulio "Everton" 0 - 1 Londono "Arsenal"
8' [0 - 1] T.Vermaelen

Londono "Queens Park Rangers" 3 - 2 "Liverpool"
54' [0 - 1] S.Coates
72' [0 - 2] D.Kuyt
77' [1 - 2] S.Derry
86' [2 - 2] D.Cisse
90' [3 - 2] J.Mackie