"Milan" nesustabdė "Barcelona" žygio antro trofėjaus link (VISŲ MAČŲ VIDEO, FOTO) © Eurofootball.lt
Antradienį paaiškėjo pirmieji du UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyviai. Jais tapo "Barcelona" ir Miuncheno "Bayern" klubai, eliminavę atitinkamai "Milan" ir "Marseille" ekipas.

Lionelis Messi eilinį kartą tapo didvyriu, savų žiūrovų akivaizdoje lėmusiu "Barcelona" pergalę prieš "Milan" 3-1. Toks yra ir Woman with child checking emailbendras rezultatas, kadangi pirmasis mačas "San Siro " stadione baigėsi be įvarčių.

24 metų argentinietis su dviem tiksliais smūgiais nuo 11 metrų žymos pakilo į trečią vietą visų laikų rezultatyviausių turnyro žaidėjų sąraše. Šį sezoną jis jau spėjo pelnyti 14 įvarčių, o iš viso yra pasižymėjęs 51 sykį. Tuo tarpu "Barcelona" tapo vos antruoju klubu, sugebėjusiu pasiekti pusfinalį penktą sezoną iš eilės.

Tiesa, diskusijų audrą sukėlė antrasis arbitro sprendimas skirti baudinį į "Milan" vartus. Pirmąjį Messi realizavo po to, kai jį baudos aikštelėje nesėkmingai mėgino sulaikyti gynėjas, bet saugas Antonio Nocerino po Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo dar iki pertraukos rezultatą spėjo išlyginti.

Visgi katalonai ėjo ilsėtis pirmaudami, mat Alessandro Nesta baudos aikštelėje už marškinėlių tempė Carlesą Puyolį. Teisėjas nusprendė, kad šis neleistas veiksmas yra vertas baudinio, kurį Messi antrą sykį realizavo.

Nors italams tetrūko vieno įvarčio iki palankaus rezultato, antrajame kėlinyje šeimininkų pranašumas nekėlė abejonių. Didesnių problemų Ispanijos čempionams padėjo išvengti trečiasis Andreso Iniestos įvartis, kurį ispanas pelnė pirmasis prišokęs prie nuo gynėjų po Messi smūgio atšokusio kamuolio.

Pusfinalyje "Barcelona" žais su Londono "Chelsea" arba Lisabonos "Benfica". Šios komandos santykius antrą sykį aiškinsis trečiadienį Londone, kur portugalai sieks atsirevanšuoti už nesėkmę 0-1.

Kitame mače nesunkią pergalę iškovojo Miuncheno "Bayern" ekipa, antrą kartą tokiu pat rezultatu 2-0 nugalėjusi "Marseille".
Woman with child checking email
Abu įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė neseniai po traumos atsigavęs Ivica Oličius - pirmą sykį kroatas pasižymėjo po Francko Ribery perdavimo iš krašto, o antrą įvartį įmušė po tikslaus Davido Alabos atmetimo.

Čempionų lygoje Vokietijos ekipa savo aikštėje laimėjo 12 iš pastarųjų 13 dvikovų, tad tikisi peržengti ir pusfinalio, kuriame susitiks su Madrido "Real" arba Nikosijos APOEL, barjerą. Pažymėtina, kad finalas vyks būtent Miunchene gegužės 19 dieną.

"Barcelona" 3 - 1 "Milan"
(pirmosios rungtynės 0-0, bendras rezultatas 3-1)
11' [1 - 0] L.Messi
32' [1 - 1] A.Nocerino
41' [2 - 1] L.Messi
53' [3 - 1] A.Iniesta

Miuncheno "Bayern" 2 - 0 "Marseille"
(pirmosios rungtynės 2-0, bendras rezultatas 4-0)
13' [1 - 0] I.Olic
37' [2 - 0] I.Olic