Gomezo smūgis išplėšė "Bayern" pergalę mače su "Real" (FOTO, VIDEO) © Eurofootball.lt
Miuncheno "Bayern" žengė nedidelį žingsnį UEFA Čempionų lygos finalo link. Pirmajame pusfinalio mače Vokietijos ekipa po atkaklios kovos 2-1 įveikė Madrido "Real" ir prieš atsakomąjį mačą Ispanijos sostinėje įgijo trapų pranašumą.

Pirmajame kėlinyje itin aktyviai rungtyniavę šeimininkai įsiveržė į priekį 17 minutę, kai po kampinio kamuolį į tinklą iš 11 metrų nukreipė Franckas Ribery, bet tuoj po didžiosios pertraukos pusiausvyrą atstatė Mesutas Ozilas.

Nors vartininkas Manuelis Neueris pastarajame epizode iš pradžių atmušė Cristiano Ronaldo smūgį, "Real" sėkmingai pratęsė ataką ir tam pačiam portugalui atmetus kamuolį Ozilui vokietis iš arti nukreipė jį į vartus.

Vėliau Madrido vienuolikė užėmė gynybines pozicijas, kurias sėkmingai išlaikė iki pat paskutinės pagrindinio laiko minutės, kai prasiveržęs dešiniuoju kraštu gynėjas Philippas Lahmas skersavo kamuolį į baudos aikštelę, o ten jo laukęs Mario Gomezas keliu nuginklavo Ikerą Casillasą.

Tai buvo jau 12-asis tikslus puolėjo smūgis šiame Čempionų lygos sezone.

Miuncheno "Bayern" 2 - 1 Madrido "Real"
17' [1 - 0] F.Ribery
53' [1 - 1] M.Ozil
90' [2 - 1] M.Gomez