Rusijos čempionatas startavo žaibišku įvarčiu (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Naujasis Rusijos futbolo čempionatas prasidėjo itin greitu Maskvos „Spartak“ žaidėjo Emmanuelio Emenikės smūgiu. Pirmose 2012/2013 metų pirmenybių rungtynėse nigerietis dvikovoje su Vladikaukazo „Alanija“ įmušė įvartį 10 sekundę.

„Alanija“, kurioje rungtyniauja ir lietuvis Deividas Šemberas, patyrė apmaudų pralaimėjimą rezultatu 1-2.

Nuo mačo pradžios žaidusį lietuvį 70-ą minutę aikštėje pakeitė Michailas Bakajevas.

Vladikavkazo „Alanija“ 1 – 2 Maskvos „Spartak“

1' [0 – 1] E.Emenike
10' [1 – 1] T.Priskinas
86' [1 – 2] A.Grigorievas (į savo vartus.)

Nesėkmingai 2012–2013 metų sezono šešiolikos komandų Rusijos futbolo čempionatą pradėjo ir kito lietuvio ekipa.

„Rostov“ vienuolike su Edgaru Česnauskiu šeštadienį svečiuose 0:1 (0:0) pralaimėjo Maskvos CSKA komandai bei tapo pirmenybių autsaidere.

Lietuvis šiame mače žaidė nuo 69-os minutės, aikštėje pakeitęs bosnį Draganą Blatniaką, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Seydou Doumbia (55 min.).

Maskvos CSKA [1 – 0] „Rostov“

55' [1 – 0] S.Doumbia

„Mordovyja“ 2:3 Maskvos „Lokomotiv“

16' [1 – 0] K.Panchenko
29' [1 – 1] D.Torbinskis
33' [1 – 2] M.Ozdoevas
38' [1 – 3] V.Corluka
62' [2 – 3] Y.Osipovas