Čempionų lyga visame gražume: kvapą gniaužusioje kovoje "Real" dramatiškai palaužė "Man City" ekipą (2 FOTO, VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas prasidėjo didžiulio ažiotažo susilaukusiu maču Madride - vadinamoje "mirtininkų" D grupėje akis į akį stojo Ispanijos "Primera" čempionai, "Real" futbolininkai, ir Anglijos "Premier" lygoje triumfavusi "Man City" ekipa.

Komandų treneriai prieš dvikovą vienas kitam pateikė staigmenų - Jose Mourinho į aikštę nuo pirmosios minutės metė gynėją Raphaelį Varane'ą ir saugą Mickaelį Essieną, o svečių startinėje vienuolikėje debiutavo jaunasis serbas Matija Nastasičius.

Visą

"Man City" duetas švenčia... (Reuters nuotr.)

susitikimo laiką "karališkasis" klubas spaudė svečius ir leido vieną po kito smūgius į Joe Harto ginamus vartus, tačiau Anglijos nacionalinės rinktinės narys gelbėjo "Man City".

"Neįmuši tu - įmuša tau" - ši nerašyta futbolo taisyklė pasitvirtino 69 minutę, kuomet po Yaya Toure reido vienas prieš Ikerą Casillasą iššoko po keitimo pasirodęs Edinas Džeko ir prieš rungtynių eigą išvedė Roberto Mancini auklėtinius į priekį.

Už šešių minučių tas pats Toure galėjo nuspręsti mačo baigtį, tačiau pataikė į išorinę vartų tinklo pusę, o jau kitos atakos metu Marcelo smūgiu iš maždaug 16 metrų atstatė pusiausvyrą.

Antrojo kėlinio įvarčių fiesta tuo nesibaigė, mat 85 minutę po klastingo Aleksandaro Kolarovo baudos smūgio kamuolys vėl suspurdo "Real" vartuose, tačiau čia pat Gonzalo Higuainą pakeitęs Karimas Benzemą dar kartą išlygino rezultatą - 2-2.

Prieš finalinį arbitro švilpuką savo žodį tarė ir Cristiano Ronaldo - vienas prieš Pablo Zabaletą likęs portugalas suklaidino savo oponentą ir nepatogiu Hartui smūgiu pasiuntė "Santiago Bernabeu" stadione susirinkusius gerbėjus į ekstazę.

Didį džiaugsmą pergalę lėmusiu įvarčiu pademonstravo ir Mourinho, keliais įčiuožęs į aikštę.

...tačiau "Real" duetas juokiasi paskutinis (Reuters nuotr.)

Kitose D grupės rungtynėse Dortmundo "Borussia" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje paskutinėmis dvikovos minutėmis dėka Roberto Lewandowskio įvarčio palaužė Olandijos čempionę - Amsterdamo "Ajax" vienuolikę.

A grupėje PSG namuose 4-1 lengvai susitvarkė su Kijevo "Dinamo" klubu, o B grupėje Londono "Arsenal" išvykoje 1-2 palaužė "Montpellier" pasipriešinimą.

Įdomus rezultatai užfiksuoti C grupėje, kur "Milan" ekipa "San Siro" stadione nesugebėjo pralaužti Briuselio "Anderlecht" gynybos (0-0), o diržus susiveržusi "Malaga" namuose 3-0 nušluostė nosį per vasaros perėjimų langą 100 milijonų eurų ištaškiusiai Sankt Peterburgo "Zenit" komandai.

E-H grupių mačai bus žaidžiami trečiadienį 21:45 Lietuvos laiku.

A grupė:

Zagrebo "Dinamo" 0 - 2 "Porto"
41' [0 - 1] L. Gonzalez
90' [0 - 2] S. Defour

PSG 4 - 1 Kijevo "Dynamo"
19' [1 - 0] Z. Ibrahimovic (iš 11 m. baudinio)
30' [2 - 0] T. Silva
32' [3 - 0] Alex
87' [3 - 1] M. Veloso
90' [4 - 1] J. Pastore

A grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. PSG 1 1 0 0 4-1 3
2. "Porto" 1 1 0 0 2-0 3
3. "Dinamo" 1 0 0 1 0-2 0
4. "Dynamo" 1 0 0 1 1-4 0

B grupė:

"Montpellier" 1 - 2 Londono "Arsenal"
9' [1 - 0] Y. Belhanda (iš 11 m. baudinio)
16' [1 - 1] L. Podolski
18' [1 - 2] Gervinho

Pirėjo "Olympiakos" 1 - 2 Gelzenkircheno "Schlake"
41' [0 - 1] B. Howedes
58' [1 - 1] D. Abdoun
59' [1 - 2] K.J. Huntelaar

61' K.J. Huntelaar ("Schalke") nerealizavo 11 m. baudinio

"Malaga" 3 - 0 Sankt Peterburgo "Zenit"
3' [1 - 0] Isco
13' [2 - 0] J. Saviola
76' [3 - 0] Isco

C grupės turnyrinė lentelė:

1. "Malaga" 1 1 0 0 3-0 3
2. "Milan" 1 0 1 0 0-0 1
3. "Anderlecht" 1 0 1 0-0 1
4. "Zenit" 1 0 0 1 0-3 0

D grupė:

Dortmundo "Borussia" 1 - 0 Amsterdamo "Ajax"
87' [1 - 0] R. Lewandowski

57' M. Hummels (nerealizavo 11 m. baudinio)

Madrido "Real" 3 - 2 "Man City"
69' [0 - 1] E. Dzeko
76' [1 - 1] Marcelo
85' [1 - 2] A. Koralov
87' [2 - 2] K. Benzema
90' [3 - 2] C. Ronaldo