"Copa del Rey" turnyre – skirtingi Madrido miesto komandų pasirodymai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Vėlyvą trečiadienio vakarą buvo sužaistos paskutinės dvi Ispanijos futbolo taurės („Copa del Rey“) rungtynės.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė Ispanijos čempionai. Išvykoje Jose Mourinho auklėtiniai minimaliu skirtumu 2-1 nusileido Vigo „Celta“ ekipai.

Pirmasis įvartis į „Real“ vartus krito antrajame kėlinyje, kai 56-ąją minutę kamuolį į Antonio Adano ginamų vartų tinklą pasiuntė Mario Bermejo, tačiau „Celta Vigo“ futbolininkams to neužteko ir 78-ąją minutę tolimu šūvių rezultatą padvigubino Bustosas.

Rungtynių pabaigoje rezultatą sušvelnino Cristiano Ronaldo, tačiau per likusį laiką nei vienai komandai įvarčio pelnyti nebepavyko ir suaidėjus teisėjo švilpukui buvo skelbiam šeimininkų pergalė.

Kitose rungtynėse susitiko dvi Madrido ekipos – „Atletico“ ir „Getafe“. Lengvą pergalę šiame susitikime iškovojo Diego Simeone auklėtiniai. Įvarčius Europos lygos nugalėtojų komandoje pelnė Filipe Luisas ir du Diego Costa.

„Celta Vigo“ 2 – 1 „Real Madrid“
56‘ [1 – 0] M.Bermejo
78‘ [2 – 0] Bustos
87‘ [2 – 1] C.Ronaldo

„Atletico Madrid“ 3 – 0 „Getafe“
19‘ [1 – 0] D.Costa (11m. baudinys)
80‘ [2 – 0] F.Luis
87‘ [3 – 0] D.Costa