Ispanijoje "Sevilla" turėjo pripažinti "Real Sociedad" pranašumą (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienio vakarą buvo žaidžiamos pirmosios XVII-ojo turo rungtynės.

Madride susitiko vietos "Rayo Vallecano" ir Valensijos "Levante". Kiek netikėtai pralaimėjimą patyrė "Levante" futbolininkai, kurie rezultatu 3-0 nusileido "Rayo" vienuolikei.

59-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Nacho po tikslaus Roberto Trashorra perdavimo. Rezultatą 80-ąją minutę padvigubino Piti, o galutinį tašką šiame susitikime 90-ąją minutę padėjo Franco Vazquezas.

Kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" minimaliu skirtumu palaužė "Sevilla" futbolininkus. Šeimininkai "Sociedad" į priekį įsiveržė jau 18-ąją minutę po Carloso Vela įvarčio.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai iš Sevilijos atstatė pusiausvyrą, kai po rezultatyvaus Jesuso Navaso perdavimo pasižymėjo Gary Medelis.

Vis dėlto, 69-ąją minutę "Real Sociedad" futbolininkai sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį ir taip į savo sąskaitą įsirašyti labai svarbius tris taškus.

Paskutinėse rungtynėse Barselonos "Espanyol" vienuolikė savo žiūrovų akivaizdoje be didesnio vargo nugalėjo La Korunjos "Deportivo"