"Bayern" užsitikrino Vokietijos čempionų titulą © Eurofootball.lt
Vienas garsiausių ir turtingiausių Vokietijos klubų Miuncheno "%c00001" šeštadienį užsitikrino penktąjį per pastaruosius septynerius metus "Bundesligos" pirmenybių čempionų titulą - bavarai sutriuškino "Kaiserslautern" ir po antroje vietoje esančio "Schalke" klubo lygiųjų su "Bayer" likus trims rungtynėms turi 11 taškų pranašumą.

F.Magatho treniruojama ekipa išvykoje varžovams nepaliko didesnių vilčių ir įveikė juos rezultatu 4-0. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė vienas rezultatyviausių čempionato žaidėjų olandas R.Makaajus, vieną pridėjo kapitono rolę iš traumuoto O.Kahno perimęs M.Ballackas.

"Bayern" žaidėjai - Vokietijos čempionai
(Bundesliga.de nuotr.)

Viltis į čempionų titulą galutinai prarado Gelzenkircheno "Schalke", namuose nesugebėjusi įveikti Leverkuzeno "Bayer" ir sužaidusi rezultatyviomis lygiosiomis. Nepaisant to, "Schalke" išliko antroje vietoje, nes trečią poziciją užimantis "Stuttgart" išvykoje nusileido "Gladbach" ekipai.

Ketvirtą poziciją dalijasi čempionų titulą praradęs Brėmeno "Werder", kuris iškovojo lengvą pergalę prieš Bielefieldo "Arminia", ir Berlyno "Hertha", netikėtai išvykoje nusileidusi vienam iš pirmenybių autsaiderių Rostocko "Hansa" klubui.

Labai rezultatyvus buvo "Bochum" ir "Mainz" susitikimas - po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 1-1, tačiau sužaidus valandą "Mainz" pradėjo vieną po kito mušti įvarčius ir nugalėjo keistu rezultatu 2-6. Kitose dienos rungtynėse "Freiburg" sužaidė lygiosiomis su Dortmundo "Borussia".

Šeštadienio rungtynių statistika

"Gladbach" 2 - 0 "Stuttgart"
16' [1 - 0] Oliver Neuville
24' [2 - 0] Vaclav Sverkos

48' Fernando Meira ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės

"Hansa" 2 - 1 "Hertha"
45' [1 - 0] Tim Sebastian
71' [2 - 0] Jari Litmanen
74' [2 - 1] Yildiray Basturk

"Kaiserslautern" 0 - 4 "Bayern"
19' [0 - 1] Michael Ballack
35' [0 - 2] Roy Makaay
48' [0 - 3] Roy Makaay
67' [0 - 4] Roy Makaay

"Freiburg" 2 - 2 "Borussia"
11' [1 - 0] Wilfried Sanou
37' [1 - 1] Ewerthon
40' [1 - 2] Jan Koller
83' [2 - 2] Soumaila Coulibaly

"Schalke" 3 - 3 "Bayer"
23' [0 - 1] Paul Freier
30' [1 - 1] Lincoln
37' [2 - 1] Lincoln
41' [3 - 1] Ebbe Sand
56' [3 - 2] Dimitar Berbatov
64' [3 - 3] Andriy Voronin

66' Roque Junior ("Bayer") pašalintas iš aikštės

"Bochum" 2 - 6 "Mainz"
6' [0 - 1] Benjamin Auer
26' [1 - 1] Vratislav Lokvenc
60' [1 - 2] Michael Thurk
65' [1 - 3] Fabian Gerber
68' [1 - 4] Antonio Da Silva
77' [1 - 5] Benjamin Weigelt
84' [1 - 6] Conor Casey
87' [2 - 6] Tommy Bachmann

"Werder" 3 - 0 "Arminia"
43' [1 - 0] Ludovic Magnin
53' [2 - 0] Tim Borowski
79' [3 - 0] Miroslav Klose