"Barca" pergalingai žengia link čempionų titulo © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate turnyro lyderė "Barcelona" nesunkiai 2-0 įveikė autsaiderę "Albacete" ir išlaikė šešių taškų pranašumą prieš antroje vietoje žengiantį Madrido "Real". Įvarčius Katalonijos superklubui įmušė rezultatyviausias "La Ligos" žaidėjas Samuelis Eto'o bei jaunasis Leo Messi.

Dvi 34-ojo turo rungtynės baigėsi triuškinamais rezultatais: "Zaragoza" namie 5-1 sutriuškino pastaruoju metu neblogą formą demonstravusią Pamplonos "Osasuną", o "Villarreal" 4-0 įveikė "Getafe" vienuolikę. Labai netikėtai pergalę iškovojo turnyrinės lentelės apačioje esanti "Mallorca", 3-2 įveikusi dėl vietos Čempionų Lygoje kovojančią "Espanyol" ekipą.

"Villarreal" namie iškovojo psichologiškai labai svarbią pergalę prieš "Getafe". Šią pergalę "Geltonasis submarinas" iškovojo po beveik mėnesio petraukos. Du įvarčius nugalėtojams pelnė vienas rezultatyviausių Ispanijos čempionato žaidėjų Diego Forlanas.

Labai netikėtą pergalę namie iškovojo Hectoro Cupero vadovaujama "Mallorca", 3-2 įveikusi Barselonos "Espanyol" klubą. Katalonijos klubas šiemet gana realiai pretenduoja į vietą kitų metų UEFA Čempionų lygoje, tad šis netikėtas pralaimėjimas yra skaudus smūgis jų ambicijoms.

Panašus likimas ištiko ir kitą į pirmąjį ketvertuką pretenduojantį klubą: Sevilijos "Real Betis" turėjo tenkintis lygiosiomis 1-1 svečiuose su Santandero "Racing".

Pralaimėjimą namie patyrė Valensijos "Levante", 0-1 turėjusi pripažinti "Malaga" pranašumą. Šis "Levante" pralaimėjimas suteikė vilties apatiniame turnyrinės lentelės trejetuke esančioms ekipoms pakovoti dėl išlikimo aukščiausioje lygoje. Beje, trečias iš eilės pralaimėjimas kainavo postą Valensijos klubo vyriausiajam treneriui Berndui Schusteriui.

Paskutinėse turo rungtynėse "Sevilla" namie gana nesunkiai įveikė La Korunijos "Deportivo" klubą rezultatu 2-0. Įspūdingą formą demonstruojanti (penkios pergalės per pastarąsias šešias rungtynes) "Sevilla" šia pergale žengė didelį žingsnį kelialapio į UEFA Čempionų Lygą link. Dabar juos nuo penktą vietą besidalinančių "Valencia" ir "Espanyol" klubė skiria gana saugus penkių taškų skirtumas. Tuo tarpu "Deportivo", kurių gretose dėl traumos šiemet nebepasirodys puolėjas Diego Tristanas, šis pralaimėjimas atėmė beveik visas viltis kitamet žaisti vienoje iš Europos taurių.

Sekmadienio rezultatai

"%c00086" 4 - 0 "%c00212"
14' [1 - 0] Juan Pablo Sorin
18' [2 - 0] Diego Forlan
45' [3 - 0] Santi Cazorla
51' [4 - 0] Diego Forlan

"%c00108" 5 - 1 Pamplonos "%c00018"
11' [1 - 0] David Villa
39' [2 - 0] Savio
60' [3 - 0] Gonzalez Oscar
64' [4 - 0] David Generelo
66' [4 - 1] Mohamed Moha
86' [5 - 1] David Villa

"%c00005" 1 - 1 Sevilijos "%c00097"
62' [1 - 0] Yossi Benayoun
80' [1 - 1] Dani

"%c00021" 3 - 2 Barselonos "%c00102"
10' [0 - 1] Hugo Ibarra
51' [1 - 1] Alejandro Campano
71' [2 - 1] Juan Arango
81' [3 - 1] Alejandro Campano
90' [3 - 2] Maxi Rodriguez

55' iš aikštės pašalintas A.Lopo ("Espanyol")

Valensijos "%c00197" 0 - 1 "%c00106"
38' [0 - 1] Fernando Baiano

"%c00006" 2 - 0 "%c00095"
66' [1 - 0] Samuel Eto'o
90' [2 - 0] Leo Messi

"%c00107" 2 - 0 "%c00089"
13' [1 - 0] Claro Adriano Correia
20' [2 - 0] Jesus Navas