"Serie A" pirmenybėse – raudonų kortelių fiesta ir minimali "Lazio" pergalė (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį vakare po žiemos pertraukos sugrįžo Italijos „Serie A“ čempionatas bei buvo sužaistos dvejos XIX-ojo turo rungtynės.

Antoje vietoje žygiuojantis Romos „Lazio“ klubas sumažino atsilikimą nuo čempionų titulą ginančių „Juventus“ futbolininkų iki 5 taškų.

Mariaus Stankevičiaus atstovaujama ekipa rezultatu 2 – 1 įveikė „Cagliari“ futbolininkus. Likus iki rungtynių pabaigos kiek daugiau nei 10 minučių, „Lazio“ vis dar atsilikinėjo po varžovų puolėjo Marco Sau įvarčio 62-ąją minutę, tačiau 79-ąją rezultatas tapo lygus kai tiksliai smūgiavo Abdoulay Konko.

Netrukus prasidėjo drama: 83-ąją minutę už antrąjį įspėjimą iš aikštės buvo išvarytas „Cagliari“ vartininkas Michaelis Agazzi, o 85-ąją saugas Andrea Cossu išvydo raudoną kortelę bei „uždirbo“ 11 metrų baudinį varžovams, kurį sėkmingai realizavo ir pergalę savo komandai užtikrino Antonio Candreva.

„Catania“ ir „Torino“ klubų mače jau 13-ąją minutę raudoną kortelę išvydo šeimininkų saugas Francesco Lodi, o įvarčių šiose rungtynėse pelnyta nebuvo.

Sekmadienį bus žaidžiami dar aštuoni XIX-ojo turo susitikimai.