FA taurėje – rezultatyvios "Swansea" ir "Arsenal" lygiosios (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienio popietę buvo žaidžiamos dar dvejos Anglijos FA taurės trečiojo etapo rungtynės.

Londono „Arsenal“ svečiuose sužaidė lygiosiomis su „Swansea“ futbolininkais bei bus priversti dar kartą susitikti su „gulbėmis“ „Emirates“ stadione.

Pirmajame rungtynių kėlinyje nei viena komanda nesugebėjo dominuoti aikštėje ir po 45 minučių rezultatas buvo 0-0.

Antrajame Londono ekipa pradėjo vis labiau spausti varžovus, tačiau po keitimo pasirodęs Michu nuginklavo vartininką Szczesny išbuvęs vos minutę aikštėje.

Padidinę apsukas „Arsenal“ futbolininkai išlygino rezultatą. Tai padarė taip pat po keitimo pasirodęs Lukas Podolskis, o netrukus gynėjas Kieranas Gibbsas persvėrė rezultatą „kanonierių“ naudai.

Vis dėlto, netrukus rezultatas dar kartą tapo lygus. Danny Grahamas po kampinio gavo kamuolį ir nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

„Swansea“ 2 – 2 „Arsenal“
58‘ [1 – 0] Michu
81‘ [1 – 1] L.Podolski
83‘ [1 – 2] K.Gibbs
87‘ [2 – 2] D.Graham