C.Ronaldo vedamas "Real" savo žiūrovų akivaizdoje minimaliu skirtumu palaužė "Sociedad" (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį ir toliau žaidžiamos Ispanijos „Primera“ čempionato XVIII-ojo turo rungtynės.

„Santiago Bernabeu“ stadione vyko dramatiškos rungtynės. Madrido „Real“ futbolininkai nuo mačo pradžios likę 10-yje sugebėjo įveikti San Sebastiano „Real Sociedad“ rezultatu 4-3.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Los Blancos“, kai po tikslaus Sami Khedira perdavimo pasižymėjo Karimas Benzema, tačiau vos po kelių minučių ir vėl Ikerą Casillasą pakeitęs Antonio Adanas pargriovė „Sociedad“ futbolininką baudos aikštelėje ir buvo išvarytas iš aikštės.

Be apšilimo privalėjęs žengti Ispanijos rinktinės vartininkas ir kapitonas vis dėlto, 11 metrų baudinio nesugebėjo atremti, tad rezultatas po Xabi Prieto įvarčio tapo lygus 1-1.

35-ąją minutę ir vėl „Real“ ekipą į priekį išvedė pirmojo rezultatyvaus perdavimo autorius S.Khedira, bet visgi po penkių minučių ir vėl karališkojo klubo gerbėjus nuliūdino X.Prieto.

Antrajame kėlinyje nesutabdomu tapo Cristiano Ronaldo. Pirmiausia 68-ąją minutę po K.Benzema smūgio išvedė Jose Mourinho auklėtinius į priekį, o rezultatą sugebėjo padvigubinti jau po vienos minutės, realizuodamas nuostabų baudos smūgi.

Vis dėlto, „Real Sociedad“ ekipai dar pavyko sušvelninti rezultatą, kai trečiąjį šio mačo įvartį pelnė X.Prieto. Verta paminėti, jog 79-ąją minutę San Sebastiano ekipa taip pat liko 10-yje, tačiau įvarčių daugiau nebeišvydome.

Kitame susitikime savo žiūrovų palaikomi Vigo „Celta“ užtikrintai įveikė varžovus „Real Valladolid“ 3-1. Nugalėtojų gretose dublį pelnė I.Aspas ir dar vieną įvartį pridėjo A.Lopezas.