Barselonos derbyje netikėtumų nesulaukta – "Barcelona" namuose nušlavė "Espanyol" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį žaidžiamos Ispanijos „Primera“ čempionato XVIII-ojo turo rungtynės.

„Camp Nou“ stadione vyko Barselonos derbis. Triuškinančią pergalę prieš „Espanyol“ iškovojo šeimininkai „Barcelona“ rezultatu 4-0.

Pirmajame kėlinyje krito visi šio mačo įvarčiai. 10-ąją minutę T.Vilnavovos vadovaujama ekipą į priekį išvedė Xavi, tačiau vos po kelių minučių rezultatą padvigubino po Lionelio Messi perdavimo Pedro.

27-ąją minutę jau šiame susitikime viskas pasidarė aišku. Po Sergio Bosquetso rezultatyvaus perdavimo savo antrąjį įvartį pelnė ispanas Pedro. Galutinį tašką šiame susitikime padėjo ketvirtojo „Auksinio kamuolio“ pretendentas L.Messi.

Priešpaskutinėse šio turo rungtynėse, Maljorkoje buvo užfiksuotos lygiosios 1-1 tarp vietos "Mallorca" ir Madrido "Atletico"