Italijos taurė: Grandų mūšyje kelialapį į pusfinalį iškovojo "Juventus" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą Italijos taurėje (Coppa Italia) susitiko du grandai – Turino „Juventus“ ir „AC Milan“. Pergalę ir kelialapį į pusfinalį iškovojo Italijos čempionai.

Turine pirmieji į priekį įsiveržė varžovai iš Milano po Stephano El Shaarawy‘aus įvarčio, tačiau jau 12-ąją minutę rezultatą išygino Sebastianas Giovinco.

Pasibaigus abiems kėliniams rezultatas buvo lygos 1-1, tad komandos turėjo sužaisti pratęsimą. Ilgai laukti lemiamo įvarčio neteko, jau 95-ąją minutę „Biaconeri“ į priekį išvedė Mirko Vučiničius.

„Juventus“ Italijos taurės pusfinalio rungtynėse susigrums su kol kas puikius rezultatus demonstruojančia Mariaus Stankevičaus atstovaujama Romos „Lazio“ komanda.

„Juventus“ 2 – 1 „Milan“
6‘ [0 – 1] El Shaarawy
12‘ [1 – 1] S.Giovinco
95‘ [2 – 1] M.Vučinič