Dublį į savo vartus įsimušęs varžovas padėjo "Chelsea" iškovoti triuškinančią pergalę (VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienio popietę prasidėjo XXII-asis pirmenybių turas.

Londono „Chelsea“ klubas išvykoje sutriuškino „Stoke City“ ekipą rezultatu 4 – 0. Užduotį „mėlyniesiems“ palengvino į savo vartus du įvarčius įmušęs varžovų puolėjas Jonathanas Waltersas, kuris ir išvedė į priekį svečius.

Antrajame kėlinyje tas pats J.Waltersas skirtumą padvigubino, o po vieną įvartį pridėjo nuo 11 metrų atžymos pasižymėjęs Frankas Lampardas bei iš toli gražų įvartį įmušęs Edenas Hazardas. Rungtynių pabaigoje į „Chelsea“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurio realizuoti J.Waltersas nesugebėjo.

Solidžią pergalę taip pat iškovojo „Sunderland“ ekipa, 3 – 0 nugalėjusi „West Ham“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Sebastianas Larssonas, Adamas Johnsonas bei Jamesas McCleanas.

„Aston Villa“ ir toliau nesiseka rinkti taškų. Paulo Lamberto auklėtiniai 0 – 1 pralaimėjo „Southampton“ ekipa, kuriai pergalingą įvartį pelnė Ricky Lambertas, pasižymėjęs nuo 11 metrų atžymos.

„Goodison Park“ stadione vykusioje stiprių vidutiniokų „Everton“ bei „Swansea City“ akistatoje užfiksuotos nulinės lygiosios.

„Reading“ ir „West Brom“ rungtynėse neapsieita be dramos. Svečiai iki 82-osios minutės pirmavo po Romelu Lukaku dublio, tačiau šeimininkai per paskutines 10 minučių surengė vartų šturmą bei šventė pergalę 3 – 2.

Anksčiau vykusiose rungtynėse tarp QPR ir „Tottenham“ komandų įvarčių įmušta nebuvo.