Karaliaus taurėje - "Real" ir "Barcelona" futbolininkų lygiosios (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą buvo sužaistos vienintelės Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio rungtynės.

„Santiago Bernabeu“ stadione susitiko vietos Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Pirmosios tarp šių Ispanijos gigančių pusfinalio rungtynės baigėsi taikiai 1-1

Pirmasis kėlinys buvo gana apylygis. Abi komandos turėjo nemažai progų pasižymėti, kiek didesnę kamuolio kontrolę išlaikė katalonai. Tačiau per pirmąsias 45 minutes įvarčio neišvydome.

Antrajame kėlinyje sėkmingiau žaisti sekėsi varžovams iš Barselonos, kai po tikslaus Lionelio Messi perdavimo 50-ąją minutę pasižymėjo Cescas Fabregasas.

Po įvarčio karališkasis klubas pradėjo regzti pavojingas atakas, tačiau „Barcelona“ futbolininkai gynėsi deramai. Vis dėlto, 81-ąją minutę Raphaelis Varane galva kamuolį pasiuntė į Manuelio Pinto vartų tinklą ir išlygino rezultatą.

Per likusį laiką abi komandos turėjo kelis šansus padėti šiame susitikime galutinį tašką, tačiau tiek M.Pinto, tiek Diego Lopezui pavyko išsaugoti rezultatą.

„Real Madrid“ 1 – 1 „Barcelona“
50‘ [0 – 1] C.Fabregas
81‘ [1 – 1] R.Varane