Pirmajame "Real" - "Man Utd" kare nugalėtojas nepaaiškėjo (MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Penkiasdešimt penkias - būtent tiek naktų didieji futbolo gerbėjai negalėjo ramiai miegoti gruodžio 20 dieną sužinoję, jog UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje susikaus neabejotinai du garsiausi pasaulio klubai - Madrido "Real" ir "Manchester "United".

Trečiadienį vėlai vakare laukimas baigėsi, o į aikštę žengę charizmatiškųjų Jose Mourinho ir Sero Alexo Fergusono auklėtiniai pademonstravo nuostabų spektaklį, kurio pabaigoje teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo lygiąsias 1-1.

"Santiago Bernabeu" stadione rungtyniavę "morengai" visą mačą dominavo, tačiau svečiai pasižymėjo pirmieji, kuomet 20 minutę po kampinio galva įvartį pelnė Danny Welbeckas.

"Real" atsako ilgai laukti nereikėjo, mat dar po 10 minučių Angelis di Maria oru perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kurį į vartus nukreipė Patrice'ą Evrą peršokęs Cristiano Ronaldo.

"Raudonieji velniai" turėtų dėkoti puikiai darbą atlikusiam Davidui De Gea - ispanas "traukė" pavojingus Fabio Coentrao, Sami Khediros ir kitų šeimininkų futbolininkų bandymus.

Tuo tarpu antrojo kėlinio pabaigoje savo šanso sulaukė Robinas van Persie, tačiau ir Olandijos nacionalinės rinktinės nariui pritrūko šiek tiek sėkmės.

Kitoje dvikovoje Donecko "Shakhtar" savų žiūrovų akivaizdoje du kartus pirmavo prieš Dortmundo "Borussia" vienuolikę, tačiau vokiečių įveikti nesugebėjo - 2-2.

Atsakomieji susitikimai įvyks kovo 5 dieną.

Madrido "Real" 1 - 1 "Man Utd"
20' [0 - 1] D. Welbeck
30' [1 - 1] C. Ronaldo

Donecko "Shakhtar" 2 - 2 Dortmundo "Borussia"
31' [1 - 0] D. Srna
41' [1 - 1] R. Lewandowski
68' [2 - 1] D. Costa
87' [2 - 2] M. Hummels