UEFA Europos lyga: "Liverpool" klubas krito Sankt Peterburge, "Chelsea" išplėšė pergalę Prahoje © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vakare prasidėjo UEFA Europos lygos šešioliktfinalio kovos.

„Liverpool“ klubas Rusijos Sankt Peterburgo mieste turėjo pripažinti vietos „Zenit“ ekipos pranašumą. Abu įvarčius rusų komanda įmušė per keletą minučių antrojo kėlinio viduryje. Pasižymėjo puolėjas Hulkas ir saugas Sergėjus Semakas.

„Zenit“ 2 – 0 „Liverpool“
69‘ [1 – 0] Hulk
72‘ [2 – 0] S.Semak

Kitas Rusijos klubas „Anzhi“ taip pat iškovojo pergalę rezultatu 3 – 1 prieš vokiečių „Hannover“ futbolininkus, nepaisant to, kad pirmieji praleido įvartį. Tarp pasižymėjusių buvo ir kamerūnietis Samuelis Eto‘o.

„Anzhi“ 3 – 1 „Hannover“
22‘ [0 – 1] S.Huszti
34‘ [1 – 1] S.Eto‘o
48‘ [2 – 1] O.Akhmedov
64‘ [3 – 1] M.Boussoufa
58‘ S.Eto‘o („Anzhi“ ) nerealizavo 11 metrų baudinio

Londono „Chelsea“ futbolininkai išvykoje tik mačo pabaigoje sugebėjo palaužti Prahos „Sparta“ klubą. „Aristokratų“ gelbėtoju tapo saugas Oscaras.

„Sparta Praha“ 0 – 1 „Chelsea“
82‘ [0 – 1] Oscar

Sensacija užfiksuota Italijoje, kur antroje „Serie A“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje žygiuojantis „Napoli“ klubas patyrė pažeminimą prieš čekų „Viktoria Plzen“ ekipą.

„Napoli“ 0 – 3 „Viktoria Plzen“
28‘ [0 – 1] V.Darida
79‘ [0 – 2] F.Rajtoral
90‘ [0 – 3] S.Tecl

Ispanijos „Leveante“ klubas namuose sutriuškino Pirėjo „Olympiakos“.

„Levante“ 3 – 0 „Olympiakos“
10‘ [1 – 0] Pedro Rios
40‘ [2 – 0] Barkero (11 m)
56‘ [3 – 0] O.Martins
29‘ iš aikštės išvarytas D.Abdoun („Olympiakos“)

Kijevo „Dynamo“ ir „Bordeaux“ iš Prancūzijos išsiskyrė taikiai, po dviejų greitų įvarčių pirmojo kėlinio viduryje.

„Dynamo Kyiv“ 1 – 1 „Bordeaux“
20‘ [1 – 0] L.Haruna
23‘ [1 – 1] L.Obraniak
76‘ O.Husyev („Dynamo“) nerealizavo 11 m baudinio

Lisabonos „Benfica“ pergalę išyvkoje prieš Leverkuzeno „Bayer“ lėmė 61-ąją minutę įmuštas Oscaro Cardozo įvartis.

„Bayer“ 0 – 1 „Benfica“
61‘ [0 – 1] O.Cardozo

Amsterdamo „Ajax“ be didesnio vargo pradžiugino savo žiūrovus pergale prieš Bukarešto „Steaua“

„Ajax“ 2 – 0 „Steaua“
28‘ [1 – 0] T.Alderweireld
48‘ [2 – 0] R.van Rhijn
89‘ M.Pintilii („Steaua“) išvarytas iš aikštės

Kaimynų iš Baltarusijos Borisovo „BATE“ rungtynės su turkų „Fenerbahce“ baigėsi be įvarčių. 4-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Raulis Meirelesas.

„BATE“ 0 – 0 „Fenerbahce“