"Valencia" sensacijos nesukūrė - PSG keliauja į kitą UCL etapą (MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį vėlai vakare paaiškėjo dar dvi UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyvės.

Kartu su Madrido "Real" ir Dortmundo "Borussia" klubais prestižiškiausio Senojo žemyno futbolo turnyro burtų, kurie įvyks kovo 15 dieną Šveicarijos Niono mieste, nuo šiol nekantriai lauks PSG bei Turino "Juventus" ekipos.

Ambicingieji paryžiečiai be diskvalifikuoto lyderio Zlatano Ibrahimovičiaus sugebėjo išsaugoti svečiuose įgytą persvarą ir po lygiųjų 1-1 "Parc des Princes" stadione bendru rezultatu 3-2 prasimušė į kitą etapą.

"Šikšnosparniai" buvo netoli savo tikslo - pelnyti du įvarčius, - kuomet 55 minutę puikiu smūgiu pasižymėjo Jonas, tačiau dvikovos pabaigoje šeimininkai neleido kurti daugiau pavojingų progų prie Salvatore Sirigu vartų.

PSG gretose 66 minutę po greitos kontratakos kamuolį į tinklą pasiuntė Ezequielis Lavezzi.

Tuo tarpu Turino "Juventus" antrąkart neturėjo vargo su Glazgo "Celtic" vienuolike, kurią bendru dviejų mačų rezultatu sutriuškino 5-0.

(paryškinta komanda pateko į kitą etapą)

Turino "Juventus" 2 - 0 Glezgo "Celtic"
(pirmas mačas 3 - 0, bendras rezultatas 5 - 0)
24' [1 - 0] A. Matri
64' [2 - 0] F. Quagliarella

PSG 1 - 1 "Valencia"
(pirmas mačas 2 - 1, bendras rezultatas 3 - 2)
55' [0 - 1] Jonas
66' [1 - 1] E. Lavezzi