Europos lyga: G.Bale'as su kompanija nušlavė "Inter" klubą © Eurofootball.lt
Vakarinėse Europos lygos aštuntfinalio dvikovose geriau sekėsi šeimininkų komandoms, tarp jų ir Londono „Tottenham“ ekipai.

Anglijos sostinės futbolininkai namuose net 3 – 0 įveikė Milano „Inter“ futbolininkus ir viena koja žengė į ketvirtfinalio etapą. Komandos lyderis Garethas Bale‘as išvedė į priekį „pentinus“ jau 6-ąją minutę, netrukus skirtumą padvigubino Gylfi Sigurdssonas, o antrajame kėlinyje įvartį pridėjo Janas Vertonghenas.

„Tottenham“ 3 – 0 „Inter“
6‘ [1 – 0] G.Bale
18‘ [2 – 0] G.Sigurdsson
53‘ [3 – 0] J.Vertonghen

Portugalijoje „Benfica“ futbolininkai įgijo persvarą prieš „Bordeaux“ ekipą. Vienintelis rungytnių įvartis vartų tinkle atsidūrė po prancūzų vartininko Cedrico Carrasso nesėkmingo žaidimo.

„Benfica“ 1 – 0 „Bordeaux“
21‘ [1 – 0] C.Carrasso (į savus vartus)

Šveicarijoje „Basel“ ekipa nugalėjo turtingąjį „Zenit“ klubą rezultatu 2 – 0 bei susikrovė solidžią persvarą prieš išvyką į Rusiją.

„Basel“ 2 – 0 „Zenit“
83‘ [1 – 0] M.Diaz
90‘ [2 – 0] A.Frei (11 m)