F.Torreso dublis lėmė "Chelsea" pergalę Europos lygoje © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vakare prasidėjo UEFA Europos lygos ketvirtfinalio kovos.

Londono "Chelsea" klubas namuose įveikė Kazanės "Rubin" ekipą, kuriai atstovauja ir lietuvis Giedrius Arlauskis.

Rungtynių pradžioje po kurioziškos situacijos sostinės komandą į priekį išvedė Fernando Torresas, kiek vėliau rezultatą smūgiu į viršutinį vartų kampą skirtumą padvigubino Victoras Mosesas.

Nepaisant to, kad "Rubin" 11 metrų baudiniu sušvelnino skirtumą, antrajame kėlinyje antrąjį savo įvartį įmušė ispanų puolėjas F.Torresas.

"Chelsea" 3 - 1 "Rubin"
16' [1 - 0] F.Torres
32' [2 - 0] V.Moses
41' [2 - 1] B.Natcho (11 m)
70' [3 - 1] F.Torres

Kitas Londono klubas "Tottenham" sugebėjo atsitiesti po dviejų praleistų įvarčių prieš "Basel" ekipą.

"Tottenham" 2 - 2 "Basel"
30' [0 - 1] V.Stocker
34' [0 - 2] F.Frei
40' [1 - 2] E.Adebayor
58' [2 - 2] G.Sigurdsson

Lisabonos "Benfica" ir "Newcastle" rungtynėse solidžią pergalę iškovojo Portugalijos klubas. Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai iš Anglijos po P.Cisse įvarčio, tačiau Rodrigo, Lima ir O.Cardozo tikslūs smūgiai lėmė šeimininkų pergalę.

"Benfica" 3 - 1 "Newcastle"
13' [0 - 1] P.Cisse
25' [1 - 1] Rodrigo
65' [2 - 1] Lima
71' [3 - 1] O.Cardozo (11 m)

Puikią poziciją prieš atsakomąsias rungtynes užsitikrino Stambulo "Fenerbahce", namuose nugalėję Romos "Lazio" ekipą rezultatu 2 - 0. Abu įvarčiai krito rungtynių pabaigoje. Italijos futbolininkai rungtynes baigė dešimtyje.

"Fenerbahce" 2 - 0 "Lazio"
78' [1 - 0] P.Webo (11 m)
90' [2 - 0] D.Kuyt
47' O.Onazi ("Lazio") išvarytas iš aišktės