Paaiškėjo UEFA Europos lygos pusfinalio etapo dalyviai (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vakare buvo žaidžiami UEFA Europos lygos ketvirtfinalių atsakomieji mačai, po kurių paaiškėjo pusfinalių dalyviai. Juose rungtyniaus Londono "Chelsea", Stambulo "Fenerbahce", šveicarų "Basel" ir Lisabonos "Benfica" klubai.

Anksčiausiai vykusioje dvikovoje Londono "Chelsea" klubas patyrė pralaimėjimą prieš Kazanės "Rubin" futbolininkus, tačiau bendru rezultatu pateko į pusfinalį.

"Rubin" 3 - 2 "Chelsea"
(Bendras rezultatas 4-5)
5' [0 - 1] F.Torres
51' [1 - 1] Marcano
55' [1 - 2] V.Moses
62' [2 - 2] G.Karadeniz
75' [3 - 2] B.Natcho (11 m)

Iš turnyro iškrito namuose lygiosiomis su "Fenerbahce" sužaidę "Lazio" futbolininkai. Pirmąjį mačą Romos klubas pralaimėjo rezultatu 0-2.

"Lazio" 1 - 1 "Fenerbahce"
(Bendras rezultatas 1-3)
60' [1 - 0] S.Lulic
73' [1 - 1] C.Erkin

"Newcastle" ekipa taip pat buvo priversta pasitraukti iš Europos lygos. "Šarkos" sužaidė 1-1 namuose su "Benfica", nors 71-ąją minutę Papissas Cisse buvo atgaivinęs viltį žengti į pusfinalį.

"Newcastle" 1 - 1 "Benfica"
(Bendras rezultatas 2-4)
71' [1 - 0] P.Cisse
90'+2 [1 - 1] E.Salvio

Šveicarijoje, Bazelio mieste, vietos "Basel" ekipa po 11 metrų baudinių serijos eliminavo Londono "Tottenham" ekipą. Pagrindinio rungtynių laiko pabaigoje svečiai iš Anglijos liko dešimtyje, kai iš aikštės buvo pašalintas Janas Vertonghenas.

"Basel" 2 - 2 "Tottenham"
(Bendras rezultatas 4-4, baudinių serija 4-1)
23' [0 - 1] C.Dempsey
27' [1 - 1] M.Salah
49' [2 - 1] A.Dragovič
82' [2 - 2] C.Dempsey
90'+1 J.Vertonghen ("Tottenham") pašalintas iš aikštės