"Ekranas" ir toliau stringa - "Atlantas" mačo pabaigoje išplėšė pergalę © Eurofootball.lt
Šeštadienį Lietuvoje buvo sužaistos „SMScredit.lt A lygos“ 7-ojo turo rungtynės.

Aukštaitijos stadione susitiko šeimininkai Panevėžio „Ekranas“ ir Klaipėdos „Atlantas“. Dramatišką pergalę rezultatu 1-2 iškovojo klaipėdiečiai.

Pirmajame kėlinyje dominavo svečiai iš Klaipėdos. Jau 39-ąją minutę svečius į priekį išvedė šį sezoną nesustabdomas Evaldas Razulis.

Antrajame kėlinyje „Ekranui“ trauktis nebuvo kur. Po daugybę bandymų Lietuvos čempionui pavyko sušvelninti rezultatą, kai 75-ąją minutę po Vitalijaus Kavaliausko perdavimo pasižymėjo Tadas Markevičius.

Vis dėlto „Atlantas“ nepalūžo po įvarčio ir per pridėtą teisėjo laiko sugebėjo išplėšti pergalę. Po kampinio galva pasižymėjo Kazimieras Gnedojus.

Kitame susitikime minimalią pergalę rezultatu 1-2 iškovojo „Šiauliai“, kurie išvykoje palaužė Alytaus „Dainavą“.

„Ekranas“ 1 – 2 „Atlantas“
39‘ [0 – 1] E.Razulis
75‘ [1 – 1] T.Markevičius
90‘ [1 – 2] K.Gnedojus

„Dainava“ 1 - 2 „Šiauliai“
13‘ [0 – 1] A.Vaskela
33‘ [1 – 1] J.Moroz
70‘ [1 – 2] G.Alaverdashvili