Marijampolėje "Žalgiris" pažemino "Sūduvos" futbolininkus © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę Lietuvoje buvo žaidžiamos 9-ojo turo "SMScredit.lt A lygos" rungtynės.

Marijampolėje susigrūmė vietos "Sūduva" ir Vilniaus "Žalgiris". Triuškinančią pergalę rezultatu 0-5 iškovojo Mareko Zubo auklėtiniai.

Pirmajame kėlinyje dominavę "žalgiriečiai" į rūbinę keliavo dviejų įvarčių pranašumu. Pirmasis pasižymėjo Pavelis Komolovas, o kėlinio pabaigoje antrąjį įvartį pelnė Mantas Kuklys.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Vilniaus neketino sustoti. 56-ąją minutę krašto gynėjas Jakubas Wilkas baudos smūgiu nuginklavo Pavels Davidovs.

Vos po kelių minučių tas pats futbolininkas dar kartą pasiuntė kamuolį į varžovų tinklą, tik šį kartą pasižymėjo galva.

Artėjant rungtynėms į pabaigą Kamilis Bilinskis "Sūduvą" pasiuntė į nokdauną, kaip pelnė puikų įvartį.

Kitame susitikime eilinę pergalę rezultatu 0-1 iškovojo Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai, kurie išvykoje nugalėjo Gargždų "Banga".

"Sūduva" 0 - 5 "Žalgiris"
11' [0 - 1] P.Komolov
42' [0 - 2] M.Kuklys
56' [0 - 3] J.Wilk
60' [0 - 4] J.Wilk
83' [0 - 5] K.Bilinski

"Banga" 0 - 1 "Atlantas"
52' [0 - 1] E.Razulis