"Sociedad" įveikė "Valencia" ir padidino šansus iškovoti kelialapį į Čempionų lygą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios „Primera“ čempionato 33-ojo turo rungtynės.

Dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kovojančios San Sebastiano „Real Sociedad“ ir „Valencia“ ekipos susigrūmė tarpusavyje. Įvarčių lietuje išvydome šeimininkų pergale rezultatu 4-2.

Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai iš Valensijos, kuomet po Aly Cissokho perdavimo pasižymėjo komandos lyderis Roberto Soldado.

Dar pirmajame kėlinyje į šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą. 34-ąją minutę Chori Castro atliko rezultatyvų perdavimą Inigo Martinezui.

73-ąją rungtynių minutę „Real Sociedad“ futbolininkams pavyko įsiveržti į priekį, kuomet pasižymėjo C.Castro.

Rungtynių pabaigoje šeimininkams įvartį pelnė Imanolas Agirretxe‘as, tačiau po kelių minučių „Valencia“ ekipa atsakė tuo pačiu, bet „Real Sociedad“ po minutės ir vėl svečius pasiuntė į nokdauną, kuomet pasižymėjo tas pats I.Agirretxe‘as.

Kitame mače „Malaga“ futbolininkai įveikė Madrido „Getafe“, „Espanyol“ nusileido „Granada“ vienuolikei ir „Real Valladolid“ išsiskyrė taikiai su „Sevilla“.