"Athletic" išvykoje sužaidė lygiosiomis su "Celta" vienuolike (VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienio vakarą buvo sužaistos pirmosios Ispanijos „Primera“ čempionato 34-ojo turo rungtynės.

Vigoje susigrūmė vietos „Celta“ ir Bilbao „Athletic“ futbolininkai. Po atkaklios kovos nugalėtojas nepaaiškėjo ir komandos išsiskyrė taikiai, 1-1.

Pirmajame kėlinyje svečiai iš Bilbao miesto sukūrė daugiau progų ir 43-ąją minutę įsiveržė į priekį, kai po Aritz Adurizo perdavimo pasižymėjo Oscaras De Marcos.

Vis dėlto šeimininkai nepasidavė ir antrajame kėlinyje pradėjo žaisti pavojingiau. Išlyginamasis įvartis krito tik 84-ąją minutę, kai pasižymėjo Iago Aspas.

Priminsime, jog iki čempionato pabaigos liko dar keturi turai, o tvirtai lyderio pozicijoje išlieka „Barcelona“.