"Atlanto" ir "Sūduvos" futbolininkų akistata baigėsi taikiai © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę Lietuvoje žaidžiamos „SMScredit.lt A lygos“ 10-ojo turo rungtynės.

Gargždų miesto stadione susitiko Klaipėdos „Atlantas“ ir Marijampolės „Sūduva“. Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis, 2-2.

Pirmajame kėlinyje iniciatyvą turėjo svečiai iš Marijampolės. Jau 22-ąją minutę į priekį „Sūduvos“ ekipą išvedė Maximiliano Ugge, o dar lygiai po dešimt minučių rezultatą padvigubino Valentin Baranovskij.

Vis dėlto aikštės šeimininkams kėlinio baigoje pavyko sušvelninti rezultatą, kuomet varžovų vartininką nuginklavo Gediminas Kruša.

Antrajame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino. Pirmojo įvarčio autorius M.Ugge 56-ąją minutę buvo išvarytas iš aikštės už pražangą baudos aikštelėje. 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo tas pats G.Kruša.

„Atlantas“ 2 – 2 „Sūduva“
22‘ [0 – 1] M.Ugge
32‘ [0 – 2] V.Baranovskij
42‘ [1 – 2] G.Kruša
57‘ [2 – 2] G.Kruša

„Šiauliai“ 1 – 4 „Banga“
2‘ [0 – 1] T.Chargeishvili (11 m)
6‘ [0 – 2] A.Staponka