Čempionų lygos finalo repeticijoje - aršios lygiosios (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XXXII turo rungtynėse įvyko simbolinė šio sezono dviejų stipriausių Senojo žemyno ekipų akistata.

Ant "Westfalenstadion" vejos susitiko UEFA Čempionų lygos finalininkai - Dortmundo "Borussia" ir Miuncheno "Bayern" futbolininkai.

Nors dvikovos rezultatas turnyrinei lentelei reikšmės neturėjo, mače netrūko aistrų, o finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias 1-1.

Abu įvarčiai krito pirmoje pirmojo kėlinio dalyje - į "juodai-gletonų" saugo Kevino Grosskreutzo tikslų šūvį įvarčiu galva atsakė "bavarų" puolėjas Mario Gomezas.

Aabiejų komandų strategai rėmėsi nestipriausiais žaidėjais, tačiau charizmatiškasis Jurgenas Kloppas išrikiavo daugiau pagrindinės startinės vienuolikės narių.

Toks sprendimas gali brangiai kainuoti "Borussia" klubui, mat 14 minutę dėl traumos buvo pakeistas jų vidurio saugas Ilkay'us Gundoganas.

Rungtynės neapsiėjo be incidentų - 64 minutę už smūgį Jakubui Blaszczykowskiui iš alkūnės iš aikštės buvo pašalintas "Bayern" gynėjas Rafinha.

Verta paminėti, jog 60 minutę Robertas Lewandowskis nerealizavo 11 metrų baudinio.

Kitoje dvikovoje trečiąją čempionato poziciją užsitikrino Lėverkuzeno "Bayer" išvykoje 2-0 palaužę "Nurnberg" pasipriešinimą.