K.Bilinskio įvartis lėmė minimalią "Žalgirio" pergalę prieš "Atlantą" © Eurofootball.lt
Ramų antradienio vakarą buvo žaidžiamos dvejos „SMScredit.lt A lygos“ 11-ojo turo rungtynės.

Gargždų miesto stadione akis į akį susitiko Klaipėdos „Atlanto“ ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Minimalią pergalę rezultatu 0-1 iškovojo svečiai iš sostinės.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos žaidė apylygiai ir sukūrė beveik tiek pat progų. Ypač vartininkams teko padirbėti kėlinio pabaigoje, nes komandos pradėjo regzti labai pavojingas atakas, tačiau įvarčių per pirmąsias 45 minutes nebuvo pelnyta.

Antrajame kėlinyje žaidimas išliko panašus. Tačiau 71-ąją minutę „žalgiriečiams“ pavyko įsiveržti į priekį, kuomet po Manto Kuklio perdavimo pasižymėjo Kamilis Bilinskis.

Kitame mače antrą kartą susigrūmė „Šiauliai“ ir Marijampolės „Sūduva“. Komandos išsiskyrė taikiai rezultatu 1-1.

Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai iš Šiaulių, kuomet pasižymėjo Niko Tokičius, tačiau rezultatą mačo pabaigoje išlygino Rafaelis Ledesma.

„Atlantas“ 0 – 1 „Žalgiris“
71‘ [0 – 1] K.Bilinski

„Šiauliai“ 1 – 1 „Sūduva“
65‘ [1 – 0] N.Tokič
85‘ [1 – 1] R.Ledesma