A lyga: "Banga" sutriuškino varžovus, "Kruoja" tenkinosi lygiosiomis © Eurofootball.lt
Trečiadienį Lietuvoje buvo sužaistos dar dvejos „SMScredit.lt A lygos“ 11-ojo turo rungtynės.

Alytaus „Dainava“ savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Pakruojo „Kruoja“. Komandos išsiskyrė taikiai, rezultatu 1-1.

Pirmajame kėlinyje komandos išsiskyrė taikiai. Pirmieji į priekį įsiveržė aikštės šeimininkai, kuomet pasižymėjo Lukas Baranauskas, tačiau 38-ąją minutę rezultatą išlygino Lukas Kochanauskas.

Antrajame kėlinyje įvarčio daugiau nebeišvydome, todėl suaidėjus teisėjo švilpukai buvo skelbiamos garbingos lygiosios.

Kitame susitikime triuškinančią pergalę rezultatu 1-4 iškovojo Gargždų „Bangos“ futbolininkai, kurie išvykoje susitiko su Tauragės „Tauru“.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Aurelijos Staponka, Alexey‘us Alkseev bei du Tomas Salamanavičius. Vienintelį šeimininkų gretose įvartį pelnė Marius Kižys.

„Dainava“ 1 – 1 „Kruoja“
23‘ [1 – 0] L.Baranauskas
38‘ [1 – 1] L. Kochanauskas

„Tauras“ 1 – 4 „Banga“
19‘ [0 – 1] A.Staponka
26‘ [0 – 2] T.Salamanavičius
36‘ [1 – 2] M.Kižys
45‘ [1 – 3] T.Salamanavičius