"Sūduva" po baudinių serijos pralaimėjo Makedonijos ekipai ir neiškovojo tolimesnio kelialapio © Eurofootball.lt
Ketvirtadienio vakarą žaidžiamos Europos lygos atrankos rungtynės, kuriuose varžosi trys Lietuvos klubai.

Makedonijoje tarp vietos Turnovo „Chorizont“ ir Marijampolės „Sūduvos“ įvyko lemiama dvikova, kurioje po baudinių serijos kelialapį į kitą atrankos etapą iškovojo šeimininkai.

Pirmieji į priekį įsiveržė Lietuvos garbę ginantys marijampoliečiai, kuomet varžovų vartininką nuginklavo taip pat pirmajame mače pasižymėjęs Nerijus Valskis.

Vis dėlto šeimininkams antrajame kėlinyje pavyko išlyginti rezultatą – 47-ąją minutę „Sūduvos“ vartininką nuginklavo Iljo Mitrovas.

Ilgai laukti dar vieno Marijampolės komandos atsako neprireikė. Jau 52-ąją minutę dar kartą į priekį svečius išvedė Tomas Radzinevičius, tačiau futbolininkas už gautas dvi geltonas korteles 59-ąją minutę paliko aikštę.

Artėjant rungtynėms į pabaigą teisėjas nusprendė pridėti septynias minutes per kurias Marijampolės ekipa apmaudžiai praleido įvartį ir privalėjo žaisto pratęsimą.

Per pratęsimą abi komandos nieko pavojingo nesukūrė ir todėl buvo mušami 11 metrų baudiniai, po kurių pergalę šventė Turnovo kaimo ekipa (5-4).

Verta paminėti, jog pirmosios rungtynės Lietuvoje baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis, 2-2.

Turnovo „Chorizont“ 2 – 2 Marijampolės „Sūduva“
(11 baudinių serija: 5-4)
43‘ [0 – 1] N.Valskis
47‘ [1 – 1] I.Mitrov
52‘ [1 – 2] T.Radzinevičius
90‘ [2 – 2] D.Blaževski (11m. baudinys)