Isco įvartis rungtynių pabaigoje išplėšė "Real" klubui pergalę (VIDEO) © Eurofootball.lt
Naujajame Ispanijos "Primera" čempionate buvo sužaistos trejos 1-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" kovėsi su Sevilijos "Real Betis" futbolininkais. Isco įvartis rungtynių pabaigoje padovanojo Carlo Ancelotti auklėtiniams svarbą pergalę.

Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai iš Sevilijos, kuomet po puikaus Cedrico perdavimo Diego Lopezą nuginklavo Jorge Molina.

26-ąją minutę "Real" komandai pavyko išlyginti rezultatą. Mačo didvyriu tapęs Isco atliko rezultatyvų perdavimą Karimui Benzema.

Antrajame kėlinyje karališkasis klubas kūrė progas viena po kitas, tačiau tik 86-ąją minutę pavyko.pelnyti antrąjį bei pergalingą įvartį. Galva po aukšto Marcelo perdavimo pasižymėjo saugas Isco.

Kitame susitikime taip pat minimalią pergalę rezultatu 1-2 iškovojo "Granada" futbolininkai, kurie nugalėjo Pamplonos "Osasuna". Taip pat pirmąją pergale čempionate iškovojo Madrido "Atletico" futbolininkai.