Vokietijos čempionai be didesnio vargo iškovojo 9 tašką Bundeslygoje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį tęsiasi Vokietijos "Bundesliga" čempionato 3-asis turas, kuriame sužaistos penkerios rungtynės.

Čempionai Miuncheno "Bayern" futbolininkai savo tvirtovėje priėmė "Nurnberg" komandą. Pergalę rezultatu 2-0 iškovojo bavarai.

Pirmajame kėlinyje "Bayern" ekipai nepavyko pelnyti nei vieno įvarčio, nors 33-ąją minutę gynėjas Davidas Alaba turėjo šansą pasižymėti nuo 11 metrų žymos, tačiau žaidėjui nepavyko pasinaudoti puikia proga.

Kitos 45 minutės Josepo Guardiolos auklėtiniams buvo sėkmingesnės ir 68-ąją minutę ekipą į priekį išvedė Franckas Ribery, kuris pasižymėjo po Philippo Lahmo perdavimo.

Galutinį tašką po dešimties minučių padėjo Arjenas Robbenas. Tai - trečioje Miuncheno klubo pergalė "Bundesliga" pirmenybėse.

Kituose mačuose pergales šventė Lėverkuzeno "Bayer", "Hannover", "Mainz" ir Berlyno "Hertha" futbolininkai. Tuo tarpu "Hoffenheim" ir "Freiburg" mačas pasibaigė rezultatyviomis lygiosiomis.